Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o Capita Paradise

Ta doskonale wyważona deska freeride'owa all-terrain jest stabilna i wspierająca, ale jednocześnie wybaczająca błędy i łatwa w prowadzeniu.

 Capita Paradise Wszystko o Capita Paradise

Z camberem pod stopami dla kontrolowanych skrętów oraz rockerowanym nosem i ogonem, które unoszą się w puchu, Paradise jeździ ponad nierównościami, które może przynieść życie w górach.

 Capita Paradise Wszystko o Capita Paradise

Capiuta Paradise ma żywy, lekki i mocny rdzeń FSC® Certified Multizone Core ™ w połączeniu z super wytrzymałymi belkami karbonowo-aramidowymi 4x20 mm, a także innymi cechami konstrukcyjnymi zwiększającymi wydajność.

Description

Poznaj Capita Paradise

Capita Paradise to doskonale wyważona deska freeride'owa, która sprawdza się w każdym terenie. Oferuje stabilność i wsparcie, a jednocześnie jest wybaczająca i łatwa w prowadzeniu. Z camberem pod stopami dla kontrolowanych skrętów oraz pochylonym nosem i ogonem, które unoszą się w puchu, Paradise unosi się nad wyboistym terenem, jaki może zaoferować górskie życie. Te bardzo poszukiwane deski wyposażone są w sprężysty, lekki i mocny rdzeń Multizone Core™ z certyfikatem FSC®, w połączeniu z super wytrzymałymi belkami karbonowo-aramidowymi 4x20 mm, a także innymi cechami konstrukcyjnymi zwiększającymi wydajność.

Dzięki linii twin-tip deski freestyle i teorii camber deski freeride, Paradise oferuje pewną kontrolę, którą pokocha każdy rider. Jeśli lubisz crosting w puchu rano i kręcenie okrążeń w parku po południu, to jest to deska dla Ciebie.

CAMBER RESORT V3

Profil RESORT V3 oferuje to, co najlepsze z obu światów. Ma podniesioną platformę camber przez inserty, aby utrzymać kontrolę krawędzi przy dużej prędkości w zmiennym terenie. Zwiększone punkty styku zapewniają łatwe lądowanie i unoszenie się w puchu, a tradycyjne łuki na czubku i ogonie zapewniają płynniejsze przejścia.

Deska Capita Paradise została zaprojektowana dla żądnych przygód riderów poszukujących deski, która równie dobrze radzi sobie w puchu, jak i w parku terenowym. Dzięki zaawansowanej technologii i wszechstronnej konstrukcji, Paradise to wybór, który zadowoli nawet najbardziej wymagających snowboardzistów. Zainwestuj w deskę, która łączy w sobie stabilność i zabawę, zapewniając niezapomniane wrażenia z jazdy w górach.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar 143 145 147 149
Szerokość nosa (mm) 27.4 27.7 27.9 28.2
Szerokość ogona (mm) 27.4 27.7 27.9 28.2
Szerokość talii (mm) 23.3 23.5 23.7 23.9
Efektywna krawędź (mm) 1098 1113 1130 1146
Waga jeźdźca (lbs) 90-140 95-145 100-150 110-160+
Waga jeźdźca (kg) 41-64 43-65 45-68 49-73+
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Freestyle / Park
Offpiste
Przyczepność na lodzie
Stromy i techniczny teren
Szybkie rzeźbienie
Elastyczność
RESORT V3
 Capita Paradise RESORT V3
Statek matka
 Capita Paradise Statek matka
Technical specifications
 Capita Paradise Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Deski snowboardowe CAPiTA są produkowane ręcznie w Austrii przy użyciu czystej energii wytwarzanej w The MotherShip™.

Podstawa SUPERDRIVE™ FX BASE

Materiał bazowy SUPERDRIVE™ należy do kategorii płyt Sintruded, które oferują zalety zarówno baz spiekanych, jak i wytłaczanych. Te materiały bazowe mają właściwości i techniki produkcji używane do tworzenia wytłaczanych baz, ale wyższe ciśnienie i temperatura zwiększają twardość powierzchni do poziomów zbliżonych do większości spiekanych baz. SUPERDRIVE™ EX jest punktem odniesienia dla materiałów spiekanych.

Rdzeń WIELOSTREFOWY DWURDZENIOWY RDZEŃ™ Z CERTYFIKATEM FSC

Lekki topolowy rdzeń połączony z bukiem dla zwiększenia wytrzymałości i trwałości. Nowo zaprojektowany, aby zwężać się między wkładkami, aby uzyskać bardziej wybaczający flex

Dodatki ROZPÓRKI Z ARAMIDU WĘGLOWEGO

Znane ze swojej sztywności, wysokiej wytrzymałości na rozciąganie, niskiej wagi, tolerancji na wysokie temperatury i niskiej rozszerzalności cieplnej, włókno węglowe jest obecnie jednym z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych w zastosowaniach wymagających wysokiej wydajności. Zwiększamy moc i reakcję w szerokiej gamie modeli, wprowadzając różne zmiany w grubości, szerokości, wadze lub splocie włókna węglowego, aby nasze deski były ultralekkie.

Szkło SPSPECJALNA MIESZANKA DWUOSIOWEGO WŁÓKNA SZKLANEGO

SPECIAL BLEND to przyjazny dla środowiska proces układania, który wykorzystuje nasz składnik żywicy MAGIC BEAN™, który zużywa mniej energii i zapewnia lepsze właściwości techniczne. Ten proces łączenia poprawia środowisko pracy w fabryce, ponieważ nie zawiera tych samych agresywnych właściwości chemicznych, które są stosowane w żywicach w innych fabrykach na całym świecie.

Profil RESORT V3

Profil RESORT V3 oferuje to, co najlepsze z obu światów. Ma podniesioną platformę camber przez wkładki, aby utrzymać przyczepność krawędzi przy dużych prędkościach w zmieniającym się terenie, podniesione punkty kontaktowe do lądowania i unoszenia się w puchu oraz tradycyjne łuki na czubku i ogonie dla płynniejszych przejść.

Kształt BLIŹNIAK KIERUNKOWY

Deska snowboardowa o symetrycznym kształcie i flexie, ale z lekko przesuniętą pozycją wiązania.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.