Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Ordered before 3:00 PM, shipped today
Darmowa wysyłka
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o Capita Mercury

Narty Capita Mercury pozwolą Ci znaleźć się w każdej możliwej sytuacji. Ta wielokrotnie nagradzana seria jest znana ze swojej wszechstronności w każdym terenie, od puchu i kickerów po sidehity i rundy przez park.

 Capita Mercury Wszystko o Capita Mercury

Pathfinder ma zarówno niski camber do carvingu i ollie-power, jak i opcję odwróconego cambera dla luźniejszego i skate-podobnego odczucia. Jest więc wybór dla wszystkich riderów szukających deski o dobrych osiągach w umiarkowanej cenie.

 Capita Mercury Wszystko o Capita Mercury

Pathfinder udowodnił, że jest jedną z najlepszych okazji konsumenckich w grze, charakteryzującą się tępym kształtem z krótszym nosem i ogonem dla mniejszej masy zamachowej oraz sprawdzoną, lekką i trwałą konstrukcją.

Description

Poznaj Capita Mercury

Narty Capita Mercury to najlepszy klucz do każdej możliwej sytuacji na stoku. Ta prestiżowa seria zyskała renomę dzięki swojej wszechstronności w każdym terenie, od głębokiego puchu i kickerów po zabawne boczne uderzenia i płynne okrążenia w parku.

To, co wyróżnia Mercury, to jego zdolność do dostarczania mocy, gdy jej potrzebujesz i wyporności, gdy tego chcesz. Dzięki tej desce nie musisz już patrzeć na prognozę pogody, ponieważ poradzi sobie ze wszystkim. Rdzeń Hover Core™ z paulowni i topoli w połączeniu z technicznymi rozwiązaniami, takimi jak Amplitex™ V-Tech Amplifiers, zapewnia desce Mercury niezrównaną trwałość i moc ollie.

Profil wygięcia Resort V2

Profil camber Resort V2 w modelu Mercury jest prawdziwym przełomem. Ta pionierska konstrukcja all-terrain łączy w sobie to, co najlepsze z obu światów. Dzięki podniesionej platformie camber przez wkładki, zachowujesz kontrolę przy dużej prędkości i zmiennym terenie. Podniesione punkty styku zapewniają łatwe lądowanie i unoszenie się w puchu, a łuki Flat Kick na czubku i ogonie pozwalają na szybsze, bardziej agresywne przejścia.

Niezależnie od tego, czy pragniesz nieskazitelnego puchu, technicznych zjazdów czy wymagających sesji freestyle'owych w parku, Capita Mercury jest gotowy, aby być Twoim najbardziej niezawodnym towarzyszem. Dzięki połączeniu innowacji technicznych i sprawdzonej konstrukcji, ta deska jest Twoim sprzymierzeńcem w każdej sytuacji. Zainwestuj we wszechstronność, zainwestuj w Mercury.

Dzięki Capita Mercury będziesz gotowy na podbój gór, niezależnie od warunków. Ta deska to nie tylko kolejny element wyposażenia, to narzędzie, które wyniesie Cię na nowe wyżyny i da Ci swobodę odkrywania i dominacji. Podejmij wyzwanie z pewnością siebie i ciesz się niezrównaną wydajnością Mercury.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar 157 159 161 156W 158W 160W
Szerokość nosa (mm) 30.1 30.3 30.5 30.5 30.7 30.9
Szerokość ogona (mm) 30.1 30.3 30.5 30.5 30.7 30.9
Szerokość talii (mm) 25.7 25.9 26.1 26.1 26.3 26.5
Efektywna krawędź (mm) 1199 1215 1223 1207 1223 239
Waga kierowcy (funty) 130-190 140-200 160-220+ 120-180+ 130-190+ 140-200+
Waga motocyklisty (kg) 59-86 63-90 72-99+ 54-81 59-86 63-90+
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Freestyle / Park
Offpiste
Przyczepność na lodzie
Stromy i techniczny teren
Szybkie rzeźbienie
Elastyczność
RESORT V2
 Capita Mercury RESORT V2
Statek matka
 Capita Mercury Statek matka
Technical specifications
 Capita Mercury Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Deski snowboardowe CAPiTA są produkowane ręcznie w Austrii przy użyciu czystej energii wytwarzanej w The MotherShip™.

Podstawa BAZA HYPERDRIVE™

Dostosowane do indywidualnych potrzeb i dostępne wyłącznie dla The Mothership, nasi inżynierowie niestrudzenie współpracowali z wiodącym na świecie dostawcą polietylenowych podeszew do biegania, aby stworzyć HYPERDRIVE™. Ten spiekany materiał ma wyjątkowe właściwości przeciwcierne dzięki wysokiej masie cząsteczkowej i specjalistycznym środkom pomocniczym w przetwarzaniu, zastrzeżonemu składowi i jest bezprecedensowo szybki.

Rdzeń HOVER CORE™

Energetyczny rdzeń premium, który jest ultralekki i wytrzymały oraz ma doskonałe właściwości amortyzujące.

Dodatki AMPLITEX™ V-TECH AmplifiER

Amplitex™ to nowa generacja naturalnych włókien lnianych splecionych z włóknami węglowymi, stosowana w naszych wysokiej klasy konstrukcjach snowboardowych. Ta połączona taśma oferuje to, co najlepsze z obu światów: reaktywną energię włókna węglowego oraz lekkość i amortyzację lnu.

Szkło SPSPECJALNA MIESZANKA DWUOSIOWEGO WŁÓKNA SZKLANEGO

SPECIAL BLEND to przyjazny dla środowiska proces układania, który wykorzystuje nasz składnik żywicy MAGIC BEAN™, który zużywa mniej energii i zapewnia lepsze właściwości techniczne. Ten proces łączenia poprawia środowisko pracy w fabryce, ponieważ nie zawiera tych samych agresywnych właściwości chemicznych, które są stosowane w żywicach w innych fabrykach na całym świecie.

Profil RESORT V2

Ten rewolucyjny kształt all-terrain oferuje to, co najlepsze z obu światów. Ma podniesioną platformę camber przez wkładki, aby utrzymać przyczepność krawędzi przy dużych prędkościach w zmieniającym się terenie, podniesione punkty kontaktowe do lądowania i unoszenia się w puchu oraz łuki Flat Kick na czubku i ogonie dla szybszych, bardziej agresywnych przejść.

Kształt KIEROWANIE

Kształt kierunkowy zapewnia lepszą wydajność i stabilność podczas jazdy w jednym kierunku, szczególnie podczas freeride'u i jazdy w puchu.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.