Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o Capita Aeronauta

Zupełnie nowa seria Aeronaut została zaprojektowana we współpracy z The Rocket Man, Arthurem Longo. Cel: wprowadzenie maksymalizatora lokalnego kurortu.

 Capita Aeronaut Wszystko o Capita Aeronauta

Dzięki wysokowydajnym komponentom, takim jak podstawa HyperDrive ™ ADV, wzmacniacze Amplitex V-TECH oraz lekki i niezwykle wytrzymały rdzeń Panda Hover Core ™, Aeronaut ma moc rakietowania przez teren z dużą prędkością i wyskakiwania ze wszystkich uwodzicielskich funkcji.

 Capita Aeronaut Wszystko o Capita Aeronauta

Na wpół oldskulowy, pełen szacunku ukłon w stronę lat 90-tych; kierunkowa, wygięta deska snowboardowa, która może sprostać najbardziej wymagającym aktywnościom all-mountain, jakie ma do zaoferowania Twój ośrodek.

Description

Poznaj Capita Aeronaut

Przygotuj się na podniosły stan snowboardu dzięki Capita Aeronaut. Side Hit Euphoria™, niegdyś uważany za nieuchwytny stan, jest teraz w zasięgu wszystkich riderów. Ta przełomowa seria została stworzona we współpracy z The Rocket Man, Arthurem Longo, w celu wprowadzenia maksymalizatora lokalnego ośrodka. Rezultat? Ukłon w stronę lat 90-tych, pół-stary styl, kierunkowa, camberowa deska snowboardowa gotowa do pokonania najbardziej wymagającego terenu all-mountain, jaki ma do zaoferowania Twój ośrodek.

Zaprojektowany z najwyższej jakości komponentów, w tym podstawy HyperDrive ™ ADV, wzmacniaczy Amplitex V-TECH i lekkiego, ale niezwykle wytrzymałego rdzenia Panda Hover Core ™, Aeronaut oferuje niezrównaną moc do manewrowania z dużą prędkością i pokonywania każdego zachęcającego elementu.

Profil Alpine V3

Profil ALPINE V3 jest sercem wydajności Aeronaut. Charakteryzuje się głębszym tradycyjnym camberem, który spłaszcza się przed końcem taliowania. Konstrukcja ta obejmuje małe sekcje z zerowym camberem, co zapewnia kontrolowaną jazdę przy jednoczesnym zachowaniu reakcji i mocy klasycznie wygiętej deski.

Aeronaut to nie tylko kolejna deska snowboardowa; to brama do nowego wymiaru snowboardowych doświadczeń. Niezależnie od tego, czy ślizgasz się po przygotowanych stokach, czy odkrywasz skarby poza trasami, precyzja i zwinność Aeronaut wprowadzą Cię w stan euforii. Jego kierunkowy kształt zapewnia stabilność i kontrolę, a wygięty profil zapewnia dynamiczną reakcję, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem dla riderów poszukujących mistrzostwa all-mountain.

Wykonany z dbałością o szczegóły, Aeronaut jest świadectwem zaangażowania Capita w przesuwanie granic technologii snowboardowej. Ta deska jest nie tylko odzwierciedleniem najnowocześniejszego designu, ale także świadectwem ducha współpracy społeczności snowboardowej. Podnieś swoje wrażenia z jazdy na snowboardzie dzięki Capita Aeronaut i doświadcz nowego wymiaru podboju gór. Nie tylko jeździj; przekraczaj granice.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar 153 155 157 159 161
Szerokość nosa (mm) 29.2 29.6 30 30.4 30.8
Szerokość ogona (mm) 28.7 29.1 29.5 29.9 30.3
Szerokość talii (mm) 24.7 25 25.3 25.6 25.9
Efektywna krawędź (mm) 1200 1215 1230 1245 1260
Waga jeźdźca (funty) 115-175 125-185 135-195 145-205 160-220
Waga kierowcy (kg) 52-79 56-83 61-88 65-92 72-99
Stożek (mm) 5.0 5.0 5.0 5.0 5.0
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Freestyle / Park
Offpiste
Przyczepność na lodzie
Stromy i techniczny teren
Szybkie rzeźbienie
Elastyczność
Alpine V3
 Capita Aeronaut Alpine V3
Statek matka
 Capita Aeronaut Statek matka
Technical specifications
 Capita Aeronaut Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Deski snowboardowe CAPiTA są produkowane ręcznie w Austrii przy użyciu czystej energii wytwarzanej w The MotherShip™.

Podstawa HYPERDRIVE™ ADV BASE

Inżynierowie niestrudzenie współpracowali z wiodącym na świecie dostawcą polietylenowych podeszew do biegania, aby stworzyć HYPERDRIVE™. Ten spiekany materiał ma wyjątkowe właściwości przeciwcierne dzięki wysokiej masie cząsteczkowej i specjalistycznym środkom pomocniczym w przetwarzaniu, zastrzeżonemu składowi i jest bezprecedensowo szybki. Nasi lojalni fani mocno szarżują, a my zintegrowaliśmy najszybszą i najwredniejszą bazę na rynku.

Rdzeń PANDA HOVER™ CORE

Ultra lekki rdzeń wzmocniony Bamboo Power Rods™ dla maksymalnej mocy i reakcji.

Dodatki BAMBUSOWE WĘDKI ELEKTRYCZNE™

Amplitex™ to nowa generacja naturalnych włókien lnianych splecionych z włóknami węglowymi, stosowana w naszych wysokiej klasy konstrukcjach snowboardowych. Ta połączona taśma oferuje to, co najlepsze z obu światów: reaktywną energię włókna węglowego oraz lekkość i amortyzację lnu.

Szkło TRÓJOSIOWE WŁÓKNO SZKLANE HOLYSHEET™

Konfiguracja włókien szklanych HOLYSHEET™ zawiera włókna o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie i niskim module sprężystości. Dzięki większej liczbie włókien w tej samej wadze szkła, można stworzyć mocniejszą i bardziej responsywną deskę bez zwiększania jej wagi.

Profil ALPINE V3

Profil ALPINE V3 ma głębszy tradycyjny camber, który jest płaski przed końcem taliowania. Małe sekcje z zerowym camberem zapewniają bardziej kontrolowaną jazdę, zachowując jednocześnie reakcję i moc deski z camberem.

Kształt KIEROWANIE

Kształt kierunkowy zapewnia lepszą wydajność i stabilność podczas jazdy w jednym kierunku, szczególnie podczas freeride'u i jazdy w puchu.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.