Buty snowboardowe męskie

Kup buty snowboardowe dla mężczyzn

Kończą Ci się stare buty snowboardowe lub szukasz swojej pierwszej pary? Trafiłeś we właściwe miejsce na Snowboards.pl. Mamy szeroki wybór męskich butów snowboardowych takich marek jak VANS, ThirtyTwo i Nidecker. Jeśli już wiesz, który model i rozmiar najlepiej do Ciebie pasuje, możesz łatwo zamówić je online. Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniej pary, odwiedź nasz salon w Oldenzaal lub skontaktuj się z nami.

snowboard-schoenen-heren

Dobrze dopasowane męskie buty snowboardowe

Niestety, wszyscy to znamy. Skurcze pod stopami, a nawet pęcherze. Ponieważ podczas uprawiania sportów zimowych stoisz na butach przez cały dzień i wywierasz na nie duży nacisk, dobrze dopasowane buty w odpowiednim rozmiarze są bardzo ważne. Wielu snowboardzistów jeździ w butach, które są za duże. Wyglądają ładnie, dopóki nie zaczniesz jeździć na snowboardzie i nie zaczniesz ślizgać się w bucie. Dobry rozmiar buta snowboardowego będzie wydawał się za mały w momencie, gdy założysz go po raz pierwszy.

snowboard-schoenen-heren

Jak określić właściwy rozmiar buta snowboardowego?

Przyjdź do naszego salonu, a pomożemy Ci znaleźć idealną parę. Zaczynamy od zmierzenia stóp. Mierząc je na naszej specjalnej miarce, szybko sprawdzimy, jaki masz typ stopy i jaki but/podeszwa do niej pasuje. Jeśli wybierzemy dla Ciebie odpowiedni rozmiar i typ buta, będzie on dobrze przylegał, gdy go założysz. Nie przejmuj się, tak powinno być! Zamknij but tak, jak na stoku i stań w pozycji snowboardowej. Zauważysz, że pięta wsuwa się w tylną część buta i masz więcej miejsca na palce.

W Sideways przygotowaliśmy ładną kolekcję męskich butów snowboardowych:

Buty snowboardowe męskie od Thirthytwo

32 Fahrenheita równa się 0 stopni. Moment, w którym zaczyna się cała zabawa. ThirtyTwo to wysokiej klasy marka snowboardowa, której głównym celem jest produkcja butów. Są one znane ze swojego długotrwałego dopasowania. Po wyjęciu z pudełka nie jest to najwygodniejszy but, ale prawie wszystko można wyregulować w tym bucie wewnętrznym Intuition liner. Zapewnia to zawsze idealne dopasowanie do stopy.

Buty snowboardowe męskie od VANS

VANSkto ich nie zna. Ta zorientowana na skate'ów marka od lat produkuje buty snowboardowe. Robią to z dużą wiedzą i doświadczeniem. Wyglądają też super fajnie.

Męskie buty snowboardowe Nidecker

Nidecker (dawniej Flow) produkuje buty snowboardowe zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Często używają systemu zamykania BOA. Za pomocą tego pokrętła można szybko i łatwo zamknąć buty. Super łatwe i wygodne.

Męskie buty snowboardowe Burton

Oprócz bardzo dobrych desek snowboardowych i wiązań snowboardowych, Burton produkuje również dobre buty snowboardowe dla mężczyzn. Burton gwarantuje jakość i dobre dopasowanie. Burton wykorzystuje sznurowadła i dwa inne zamknięcia. SPwykorzystuje sznurowadła i zamknięcia BOA. Modele takie jak Burton Moto, Burton i Photon są w kolekcji od kilku lat i sprawdzają się rok po roku.

Buty snowboardowe męskie wyprzedaż

Udowadniamy, że buty snowboardowe nie zawsze muszą być drogie. Na naszej stronie zawsze mamy kilka par męskich butów na wyprzedaży. Powodem, dla którego niektóre buty snowboardowe są na wyprzedaży, jest to, że mogły pojawić się w nowym kolorze. Również w naszym sklepie zawsze mamy świetne oferty. Zarówno na buty, wiązania, jak i deski. Buty snowboardowe na wyprzedaży zawsze można wymienić, jeśli nie są dobrze dopasowane. Sprzedajemy również damskie buty snowboardowe!

snowboard-boots-heren

Zamów męskie buty snowboardowe online

Czy zdecydujesz się zamówić buty snowboardowe online na snowboards.pl? Wtedy wybierasz jakość. Czy wolisz najpierw przymierzyć buty? Oczywiście, że możesz. Zapraszamy do naszego sklepu snowboardowego w Oldenzaal. Najpierw zmierzymy Twoje stopy. Przyjrzymy się również kształtowi Twoich stóp. Czy masz na przykład wysokie podbicie? Szerokie stopy itp. Bierzemy to wszystko pod uwagę, aby określić najlepsze buty snowboardowe dla Ciebie. Następnie nadszedł czas, aby przymierzyć kilka modeli. Kiedy zakładasz buty snowboardowe po raz pierwszy, musisz poczuć przód buta. Nie przejmuj się, to normalne. Następnie kopnij piętą w ziemię, aby pięta wsunęła się w tył buta. Teraz zapnij buty. Ciasno znaczy ciasno. Zbyt ciasne zamknięcie butów spowoduje pogorszenie krążenia. Stań w takiej samej pozycji, jak podczas jazdy na snowboardzie. Teraz będziesz bardzo lekko czuć przód buta. Po znalezieniu odpowiedniego buta dla Ciebie, podgrzejemy buty. Po podgrzaniu załóż buty na około 10 minut. Buty wewnętrzne dopasują się teraz do Twoich stóp. Nie robisz tego? Nie ma problemu. Taki sam efekt uzyskasz po dwóch dniach jazdy na snowboardzie.

Zamówiłeś buty snowboardowe przed godziną 15:00? Wtedy zostaną one wysłane tego samego dnia za pośrednictwem PostNL. Po ich otrzymaniu masz jeszcze 14 dni na zastanowienie.

Sprawdź całą kolekcję butów snowboardowych tutaj