Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Ordered before 3:00 PM, shipped today
Darmowa wysyłka
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o wiązaniach Burton Cartel EST

Wiązania snowboardowe Burton Cartel EST® dla mężczyzn oferują najwyższy flex i czucie zapewniające kontrolę profesjonalnego kalibru, a także komfort i wszechstronność, które zapewniły im miejsce na mapie.

Description

Odkryj wiązania Burton Carel EST

Wiązania snowboardowe dla mężczyzn Burton Cartel EST® przetrwały próbę czasu i ewoluowały, aby sprostać wymaganiom współczesnych snowboardzistów. Wiązania te oferują najwyższą elastyczność i reakcję zapewniającą profesjonalną kontrolę, a także komfort i wszechstronność, które sprawiły, że stały się popularne. Edycja EST zapewnia płynniejsze czucie i łatwiejsze ollie, a zrównoważona amortyzacja zapewnia doskonałą kontrolę i wygodne połączenie z deską.

Burton Cartel EST to jedne z najpopularniejszych wiązań w segmencie średniej sztywności. Dzięki ponadprzeciętnej sztywności jest to wiązanie o wysokiej wydajności. Wiązanie wykonane jest z lekkiego i bardzo wytrzymałego połączenia nylonu i materiału kompozytowego Short Glass, który zapewnia natychmiastowy transfer mocy. Pod stopami znajduje się również dobra amortyzacja, zapewniająca komfort na nierównym terenie i lądowaniach w parku. Paski są minimalistyczne i idealnie pasują do każdego buta snowboardowego. Są ledwo zauważalne i nie zapewniają żadnych punktów nacisku. Cholewka nie jest zbyt wysoka i ma zaokrąglony kształt, który nie ogranicza ruchów na boki. Łatwo regulowane pochylenie do przodu zapewnia właściwą pozycję względem buta. Specjalna wyściółka zapewnia dodatkową amortyzację i przyczepność buta podczas wykonywania skrętów nad palcami. Wiązanie jest dobrze regulowane we wszystkich wymiarach i nie zmieniło się od zeszłego sezonu. Dostępnych jest kilka świetnych kolorów, które idealnie pasują do nowej lub istniejącej deski snowboardowej.

Burton Cartel EST jest przeznaczony dla zaawansowanych snowboardzistów, którzy wymagają więcej od swoich wiązań, zarówno pod względem sztywności, jak i komfortu. To wiązanie może pomóc w rozwoju i podnieść umiejętności do poziomu eksperta. Co więcej, jest wszechstronne, od freestyle'u po głębokie zjazdy freeride'owe. Cartel poradzi sobie ze wszystkim!

Ta wersja EST została zaprojektowana do montażu na desce Burton z systemem Channel, który zapewnia większy komfort i amortyzację pod stopami. Jeśli Twoja deska nie ma systemu Channel, ale zwykłe inserty, wybierz zwykłe wiązanie Cartel.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar

S

M

L

Buty męskie 6-8 8-11 10+
Buty damskie 7-9 9-11 11+
Buty Euro 35-41 41-44 43+
Buty UK 3-7 7-10 9+
Buty CM 22-26 26-29 28+
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Elastyczność
Korekty
Allmountain
Wydajność
Elastyczna płyta bazowa
Elastyczny highback
 Burton Cartel EST Black
Technical specifications
 Burton Cartel EST Black Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Organize to system pozwalający utrzymać porządek na biurku przez cały dzień. Procastinate swoją pracę podczas skrupulatnego układania przedmiotów w dedykowanych tacach.

System montażu EST®

System Burton EST to ekskluzywny system mocowania zaprojektowany specjalnie dla desek snowboardowych Burton z technologią The Channel. Oferuje najwyższą elastyczność, reakcję i lepsze wyczucie deski dzięki prostemu i solidnemu montażowi.

Materiały płyty bazowej

30% kompozytu krótkiego szkła i nylonu

Paski na kostkę / klamry Klamry Hammockstrap 2.0 / Smooth Glide™

Hammockstrap 2.0 to zaawansowany anklestrap od Burton, który zapewnia pewny i równomierny rozkład nacisku na stopę, co skutkuje lepszym dopasowaniem i komfortem. Klamry Smooth Glide™ to klamry z Burton, które działają płynnie i niezawodnie, umożliwiając szybkie i łatwe zaciskanie i regulację wiązań, nawet w rękawiczkach.

Paski na palce / klamry Klamry Supergrip Capstrap™ / Smooth Glide™

Supergrip Capstrap™ z Burton to zaawansowana opaska na palce, która bezpiecznie otula stopę i zapewnia optymalną reakcję i przenoszenie mocy. Klamry Smooth Glide™ to klamry Burton, które działają płynnie i niezawodnie, umożliwiając szybkie i łatwe mocowanie i regulację wiązań, nawet w rękawiczkach.

HighBack Hi-Back FLAD

System DialFLAD™ hi-back od Burton to wygodna funkcja, która umożliwia szybką i łatwą regulację kąta pochylenia wiązań snowboardowych hi-back za pomocą pokrętła. Umożliwia to dostosowanie ustawienia do preferencji i warunków panujących w górach, zapewniając spersonalizowane i komfortowe wrażenia z jazdy na snowboardzie.

Gwarancja

Wszystkie płyty bazowe Burton są objęte DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĄ, a paski i hi-backi Burton są objęte roczną gwarancją od daty zakupu.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.