Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o wiązaniach Burton Cartel

Wiązania snowboardowe dla mężczyzn Burton Cartel oferują najwyższy flex i czucie zapewniające kontrolę profesjonalnego kalibru, a także komfort i wszechstronność, które zapewniły im miejsce na mapie

Description

Odkryj wiązania Burton Cartel

Wiązania snowboardowe Burton Cartel dla mężczyzn przetrwały próbę czasu i ewoluowały, aby sprostać wymaganiom współczesnych snowboardzistów. Wiązania te oferują najwyższą elastyczność i reakcję zapewniającą profesjonalną kontrolę, a także komfort i wszechstronność, które sprawiły, że stały się popularne.

Burton Cartel to jedne z najpopularniejszych wiązań w segmencie średniej sztywności. Dzięki ponadprzeciętnej sztywności jest to wiązanie o wysokiej wydajności. Wiązanie wykonane jest z lekkiego i bardzo wytrzymałego połączenia nylonu i materiału kompozytowego Short Glass, który zapewnia natychmiastowy transfer mocy. Pod stopami znajduje się również dobra amortyzacja, zapewniająca komfort na nierównym terenie i lądowaniach w parku. Paski są minimalistyczne i idealnie pasują do każdego buta snowboardowego. Są ledwo zauważalne i nie zapewniają żadnych punktów nacisku. Cholewka nie jest zbyt wysoka i ma zaokrąglony kształt, który nie ogranicza ruchów na boki. Łatwo regulowane pochylenie do przodu zapewnia właściwą pozycję względem buta. Specjalna wyściółka zapewnia dodatkową amortyzację i przyczepność buta podczas wykonywania skrętów nad palcami. Wiązanie jest dobrze regulowane we wszystkich wymiarach i nie zmieniło się od zeszłego sezonu. Dostępnych jest kilka świetnych kolorów, które idealnie pasują do nowej lub istniejącej deski snowboardowej.

Wiązania Burton Cartelcis są przeznaczone dla zaawansowanych snowboardzistów, którzy wymagają więcej od swoich wiązań, zarówno pod względem sztywności, jak i komfortu. To wiązanie może pomóc w rozwoju i podnieść umiejętności do poziomu eksperta. Co więcej, jest wszechstronne, od freestyle'u po głębokie zjazdy freeride'owe. Cartel poradzi sobie ze wszystkim!

Ta wersja może być dopasowana do każdej marki snowboardu; tak, nawet Burton snowboardy z kanałem.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar

S

M

L

Buty męskie 6-8 8-11 10+
Buty damskie 7-9 9-11 11+
Buty Euro 35-41 41-44 43+
Buty UK 3-7 7-10 9+
Buty CM 22-26 26-29 28+
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Elastyczność
Korekty
Allmountain
Wydajność
Elastyczna płyta bazowa
Elastyczny highback
 Burton Cartel Black
Technical specifications
 Burton Cartel Black Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Organize to system pozwalający utrzymać porządek na biurku przez cały dzień. Procastinate swoją pracę podczas skrupulatnego układania przedmiotów w dedykowanych tacach.

System montażu Re:Flex®

System Burton Re:Flex™ to zaawansowany system wiązań zaprojektowany do współpracy z systemem montażu Burton'Channel, ale oferuje również kompatybilność z tradycyjnymi insertami snowboardowymi. System ten zapewnia płynniejszy flex i lepsze czucie deski, pozwalając snowboardzistom doświadczyć maksymalnej wydajności i reakcji.

Materiały płyty bazowej

30% kompozytu krótkiego szkła i nylonu

Paski na kostkę / klamry Klamry Hammockstrap 2.0 / Smooth Glide™

Hammockstrap 2.0 to zaawansowany anklestrap od Burton, który zapewnia pewny i równomierny rozkład nacisku na stopę, co skutkuje lepszym dopasowaniem i komfortem. Klamry Smooth Glide™ to klamry z Burton, które działają płynnie i niezawodnie, umożliwiając szybkie i łatwe zaciskanie i regulację wiązań, nawet w rękawiczkach.

Paski na palce / klamry Klamry Supergrip Capstrap™ / Smooth Glide™

Supergrip Capstrap™ z Burton to zaawansowana opaska na palce, która bezpiecznie otula stopę i zapewnia optymalną reakcję i przenoszenie mocy. Klamry Smooth Glide™ to klamry Burton, które działają płynnie i niezawodnie, umożliwiając szybkie i łatwe mocowanie i regulację wiązań, nawet w rękawiczkach.

HighBack Hi-Back FLAD

System DialFLAD™ hi-back od Burton to wygodna funkcja, która umożliwia szybką i łatwą regulację kąta pochylenia wiązań snowboardowych hi-back za pomocą pokrętła. Umożliwia to dostosowanie ustawienia do preferencji i warunków panujących w górach, zapewniając spersonalizowane i komfortowe wrażenia z jazdy na snowboardzie.

Gwarancja

Wszystkie płyty bazowe Burton są objęte DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĄ, a paski i hi-backi Burton są objęte roczną gwarancją od daty zakupu.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.