Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Ordered before 3:00 PM, shipped today
Darmowa wysyłka
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o wiązaniach Bent Metal Bolt

Bent Metal Bolt to model unisex z łatwym w prowadzeniu flexem all-mountain połączonym z solidnymi, przetestowanymi przez zespół komponentami, w tym wygodnym paskiem na kostkę i zaletą kontroli flexu dzięki naszemu unikalnemu systemowi płyty napędowej.

Description

Odkryj wiązania Bent Metal Bolt

Wejdź do świata najwyższej funkcjonalności i szczytowej wydajności dzięki wiązaniom Bent Metal Bolt, w których użyteczność łączy się z wydajnością. Model unisex BOLT uosabia płynny flex allmountain i zawiera solidne, przetestowane przez zespół komponenty, w tym wygodny pasek na kostkę Mobility i przewagę kontroli flexu dzięki naszemu unikalnemu systemowi płyt napędowych. Kompletny pakiet jest nie tylko przyjemny dla oka, ale także przyjazny dla portfela. Podkręć swoją zimę dzięki BMBW BOLT!


Wiązania Bent Metal Bolt są przeznaczone dla snowboardzistów poszukujących idealnej równowagi między funkcjonalnością a wydajnością. Dzięki flexowi allmountain, wiązania te oferują bezwysiłkowe wrażenia z jazdy na różnych terenach, niezależnie od tego, czy rzeźbisz w puchu, wykonujesz techniczne zjazdy, czy wykonujesz triki freestyle.


Pasek na kostkę Mobility to charakterystyczna cecha wiązań BOLT, które są nie tylko wygodne, ale także zapewniają optymalną mobilność podczas jazdy na snowboardzie. Niezależnie od tego, czy jeździsz ostro, czy zabawnie manewrujesz w parku, ten pasek na kostkę zapewnia wsparcie, którego potrzebujesz, bez uszczerbku dla swobody ruchów.


Unikalny system płyt napędowych Bent Metal, przetestowany i zatwierdzony przez zespół, zapewnia BOLT dodatkowy wymiar kontroli flexu. System ten zapewnia płynne przejście mocy między riderem a deską snowboardową, zapewniając maksymalną kontrolę nad ruchami. Jest to cud technologiczny, który przenosi wydajność wiązania na wyższy poziom.


To, co sprawia, że wiązania Bent Metal Bolt są jeszcze bardziej atrakcyjne, to fakt, że ten kompletny pakiet jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale także przyjazny dla portfela. Otrzymujesz wysokiej jakości wydajność bez rozbijania banku. Zwiększ więc swoje zimowe przygody i doświadcz mocy wiązań BMBW BOLT w górach.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar

USA

EU

S 5-8 37-40.5
M 8-11 40.5-45
L 11-14 45-48.5
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Elastyczność
Korekty
Allmountain
Wydajność
Elastyczna płyta bazowa
Elastyczny highback
 Bent Metal Bolt Black
Technical specifications
 Bent Metal Bolt Black Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Bent Metal Binding Works to zaawansowane wiązania snowboardowe, które oferują bezkompromisową wydajność dzięki połączeniu innowacyjnych technologii z wysokiej jakości materiałami. Ich misją jest zapewnienie snowboardzistom na wszystkich poziomach doskonałych wrażeń z jazdy, popartych trwałością i progresywnym designem.

Płyta bazowa Płytka sterownika Flex Control

Zastosowane zaawansowane kompozyty, w tym panele z włókna szklanego w podnóżku, generują dynamiczną energię, zapewniając niezrównaną reakcję i kontrolę podczas jazdy na snowboardzie.

Pasek na kostkę Pasek na kostkę Power Flex

Lekkość i elastyczność dla maksymalnego komfortu

Toestrap Lekki pasek na palec

Lekki pasek na palce, który precyzyjnie dopasowuje się do noska buta

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.