Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o Bataleon Cokolwiek

Kształt obrysu Whatever jest jednym z najbardziej kierunkowych w tej kategorii, ale nie popełnij błędu, obszar kontaktu jest całkowicie bliźniaczy

 Bataleon Whatever Wszystko o Bataleon Cokolwiek

Sercem każdego modelu Bataleon jest połączenie 3BT™ i pozytywnego cambera. Jest to innowacyjne rozwiązanie zagadki profilu, które minimalizuje ryzyko przyczepności krawędzi bez uszczerbku dla mocy ollie lub wydajności carve. Od tego punktu wyjścia udoskonalamy każdy element w oparciu o pożądany styl jazdy deski.

 Bataleon Whatever Wszystko o Bataleon Cokolwiek

Jeśli chcesz mieć to, co najlepsze z obu światów, twin i directional w jednej jeździe, to jest to deska dla Ciebie. Dzień w parku? Gorące okrążenia? Linie w puchu? Tak, to nie ma znaczenia!

Description

Poznaj Bataleon Whatever

Bataleon Whatever to deska snowboardowa, która na nowo definiuje wszechstronność. Dzięki unikalnemu połączeniu wysoce kierunkowego kształtu i całkowicie symetrycznej powierzchni styku, Whatever oferuje niezrównaną mieszankę opcji dla snowboardzistów, którzy chcą różnorodności w swoim stylu jazdy.

Kierunkowy kształt sprawia, że deska ta jest idealna do agresywnej jazdy w ośrodkach i błyskawicznych zjazdów w puchu. Mocni riderzy będą cieszyć się płynną reakcją udoskonaloną dzięki zastosowaniu włókna węglowego i ściętej górnej warstwy w kierunku środka.

Niezależnie od tego, czy robisz niebezpieczne okrążenia w parku terenowym, na stoku, czy w głębokim puchu, deska Whatever zapewni Ci ochronę. Bez względu na preferencje - ta deska dostosowuje się do Twojego stylu i preferencji. To deska, której nie ograniczają tradycyjne kategoryzacje.

Deska Bataleon Whatever jest częścią naszej kolekcji neutralnej płciowo i jest dostępna w różnych długościach, dzięki czemu jest odpowiednia dla snowboardzistów o różnych rozmiarach i kształtach. W ten sposób obejmuje różnorodność w sporcie i zapewnia, że każdy może cieszyć się bezprecedensowymi możliwościami, jakie ma do zaoferowania Whatever.

Ta deska została zaprojektowana nie tylko z myślą o wydajności; jest symbolem wolności i kreatywności w górach. Zachęca snowboardzistów do eksperymentowania i przekraczania własnych granic. Dzięki desce Bataleon Whatever możesz polegać na niezrównanych wrażeniach z jazdy, niezależnie od poziomu i stylu. Wybierz Whatever i odkryj nowy wymiar snowboardingu.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar

154

156W

157

159W

Szerokość nosa (mm)

30.1

31.3

30.4

31.7

Szerokość ogona (mm)

30.1

31.3

30.4

31.7

Szerokość talii (mm)

25.6

26.8

25.8

27.1

Efektywna krawędź (mm)

118.7

120.0

120.3

122.4

Waga kierowcy (funty)

143-187

158-202

156-200

169-213

Waga jeźdźca (kg)

65.0-85.0

72.0-92.0

71.0-91.0

77.0-97.0

General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Freestyle / Park
Offpiste
Przyczepność na lodzie
Stromy i techniczny teren
Szybkie rzeźbienie
Elastyczność
Kształt 3D
 Bataleon Whatever Kształt 3D
Directional Twin
 Bataleon Whatever Directional Twin
Technical specifications
 Bataleon Whatever Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Bataleon Snowboards oferuje najnowocześniejsze konstrukcje i technologie snowboardowe, w tym rewolucyjny system kształtowania 3D, zapewniający niezrównane wrażenia z jazdy w górach. Dzięki silnemu naciskowi na precyzję, wydajność i jakość, Bataleon Snowboards jest wiodącą marką oferującą snowboardzistom na wszystkich poziomach narzędzia do przekraczania granic i dominacji w górach.

Podstawa Hyper Glide S

Standardowa spiekana podstawa, która jest trwała i szybka - a nawet szybsza po woskowaniu.

Rdzeń Lekki rdzeń

Drewno paulowni i topoli w proporcjach 50/50 tworzy zrównoważony rdzeń, który jest żywy, a jednocześnie mocny.

Dodatki Ściany uderzeniowe

To nasza technologia ścian bocznych wzmocnionych uretanem. ShockWalls sprawiają, że jazda jest płynniejsza i bardziej odporna na wstrząsy.

Szkło Laminowanie Bi-Ax

Tradycyjny dwukierunkowy splot, który jest lekki, mocny i zabawny; utrzymuje sztywność deski bez zwiększania sztywności skrętnej, co jest świetne dla kreatywności.

Profil Średni Camber

Profile camber są zdefiniowane od niskiego do wysokiego. Wyższy camber zapewnia bardziej dynamiczne deski, które wymagają bardziej agresywnej jazdy w celu uzyskania maksymalnej wydajności. Deski z niższym camberem są gładsze przy niższych prędkościach i w puchu. Wszystkie profile camber biegną od nosa do ogona. Wyższy nie zawsze znaczy lepszy

Kształt Directional Twin

Deska snowboardowa o symetrycznym kształcie i flexie, ale z lekko przesuniętą pozycją wiązania.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.