Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o Bataleon Goliath

Goliath to deska, która zapoczątkowała rewolucję 3D. W najnowszej aktualizacji kształtu poprawiliśmy możliwości Goliatha na krawędzi, nie poświęcając niczego, co sprawia, że jazda na tej desce jest tak przyjemna.

 Bataleon Goliath Wszystko o Bataleon Goliath

Sercem każdego modelu Bataleon jest połączenie 3BT™ i pozytywnego cambera. Jest to innowacyjne rozwiązanie zagadki profilu, które minimalizuje ryzyko przyczepności krawędzi bez uszczerbku dla mocy ollie lub wydajności carve. Od tego punktu wyjścia udoskonalamy każdy element w oparciu o pożądany styl jazdy deski.

 Bataleon Goliath Wszystko o Bataleon Goliath

Goliath jest doskonale wyważony, aby wyróżniać się w każdych warunkach. Harmonia pomiędzy freestyle'ową zwrotnością i freeride'ową mocą jest idealna dla solidnych riderów, którzy chcą jednej deski, która potrafi wszystko.

Description

Poznaj Bataleon Goliath

Bataleon Goliath: prawdziwy twórca rewolucji 3D w snowboardzie. Najnowsza aktualizacja kształtu przenosi Goliatha na jeszcze wyższy poziom pod względem wydajności krawędzi, bez uszczerbku dla zabawnego charakteru, z którego słynie ta deska. Goliath to deska doskonale wyważona, aby wyróżniać się w każdych warunkach. Harmonia między manewrowością freestyle a mocą freeride sprawia, że deska ta jest idealna dla doświadczonych riderów, którzy chcą wydobyć wszystko z jednej deski.

Goliath został zaprojektowany dla riderów, którzy cenią sobie wszechstronność swojej deski. Niezależnie od tego, czy szukasz zabawy na stoku, trików w parku czy przygód poza trasą, Goliath jest zawsze do Twojej dyspozycji. Zaawansowana technologia i przemyślana konstrukcja zapewniają wysublimowane wrażenia z jazdy.

Dzięki formowanemu w 3D włóknu szklanemu TTT i średniemu camberowi, Goliath oferuje stabilność i reakcję, których szukasz podczas rzeźbienia skrętów i strzelania do kickerów. Jednocześnie technologia Triple Base Technology (3BT) zapewnia bezwysiłkowe unoszenie się w puchu i wybaczający charakter, który docenią początkujący i zaawansowani riderzy.

Bataleon Goliath to deska, która odcisnęła swoje piętno i nadal ewoluuje. Jest niezawodnym towarzyszem dla żądnych przygód snowboardzistów, którzy nie chcą rezygnować z wydajności i wszechstronności. Wybierz Goliath i przekonaj się sam o niespotykanych możliwościach, jakie ta deska ma do zaoferowania. Bądź zaskoczony jej zdolnością do stawienia czoła każdemu wyzwaniu na stoku z pewnością siebie. Dzięki Goliath będziesz gotowy na wszystko, co rzuci Ci śnieg.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar

156

158W

159

161W

164W

Szerokość nosa (mm)

29.8

30.9

30.1

31.3

31.6

Szerokość ogona (mm)

29.8

30.9

30.1

31.3

31.6

Szerokość talii (mm)

25.4

26.5

25.6

26.8

27.0

Efektywna krawędź (mm)

120.2

121.7

122.4

124.0

126.2

Waga kierowcy (funty)

147-191

161-205

165-209

174-218

187-231

Waga kierowcy (kg)

67.0-87.0

73.0-93.0

75.0-95.0

79.0-99.0

85.0-105.0

General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Freestyle / Park
Offpiste
Przyczepność na lodzie
Stromy i techniczny teren
Szybkie rzeźbienie
Elastyczność
Kształt 3D
 Bataleon Goliath Kształt 3D
Directional Twin
 Bataleon Goliath Directional Twin
Technical specifications
 Bataleon Goliath Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Bataleon Snowboards oferuje najnowocześniejsze konstrukcje i technologie snowboardowe, w tym rewolucyjny system kształtowania 3D, zapewniający niezrównane wrażenia z jazdy w górach. Dzięki silnemu naciskowi na precyzję, wydajność i jakość, Bataleon Snowboards jest wiodącą marką oferującą snowboardzistom na wszystkich poziomach narzędzia do przekraczania granic i dominacji w górach.

Podstawa Hyper Glide S

Nasza standardowa spiekana podstawa jest trwała i szybka - a nawet szybsza po woskowaniu.

Rdzeń Ultra lekki rdzeń

Mieszanka paulowni i topoli 70/30 zapewnia doskonały stosunek wytrzymałości do wagi.

Dodatki Ściany uderzeniowe

To nasza technologia ścian bocznych wzmocnionych uretanem. ShockWalls sprawiają, że jazda jest płynniejsza i bardziej odporna na wstrząsy.

Szkło Laminowanie Tri-Ax

Tkanina z potrójnego włókna szklanego jest lekka, mocna i niesamowicie responsywna. Używamy go do zwiększenia elastyczności bardziej agresywnych desek.

Profil Średni Camber

Profile camber są zdefiniowane od niskiego do wysokiego. Wyższy camber zapewnia bardziej dynamiczne deski, które wymagają bardziej agresywnej jazdy w celu uzyskania maksymalnej wydajności. Deski z niższym camberem są gładsze przy niższych prędkościach i w puchu. Wszystkie profile camber biegną od nosa do ogona. Wyższy nie zawsze znaczy lepszy

Kształt Directional Twin

Deska snowboardowa o symetrycznym kształcie i flexie, ale z lekko przesuniętą pozycją wiązania.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.