Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o Bataleon Goliath+

Goliath+ ma lżejszy drewniany rdzeń z technologią AirRide, więcej włókna węglowego i najszybszą podstawę, jaką udało nam się znaleźć

 Bataleon Goliath+ Wszystko o Bataleon Goliath+

Sercem każdego modelu Bataleon jest połączenie 3BT™ i pozytywnego cambera. Jest to innowacyjne rozwiązanie zagadki profilu, które minimalizuje ryzyko przyczepności krawędzi bez uszczerbku dla mocy ollie lub wydajności carve. Od tego punktu wyjścia udoskonalamy każdy element w oparciu o pożądany styl jazdy deski.

 Bataleon Goliath+ Wszystko o Bataleon Goliath+

Najnowsza wersja ulubionego przez wszystkich modelu Directional Twin została wzbogacona o dodatkowe funkcje.

Description

Poznaj Bataleon Goliath+

Narty Bataleon Goliath+ to najnowsza wersja uwielbianego modelu Directional Twin, która otrzymała oznaczenie "plus". Z lżejszym drewnianym rdzeniem wyposażonym w technologię AirRide, większą ilością węgla i najszybszą podstawą, jaką mogliśmy znaleźć. Szybsze, lżejsze, lepsze i mocniejsze. Ulepszmy Twoje wrażenia z jazdy na snowboardzie!

Goliath+ uosabia ewolucję klasyki. Dzięki zaktualizowanemu drewnianemu rdzeniowi i technologii AirRide ta deska snowboardowa jest lżejsza i bardziej żywa niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatek włókna węglowego zwiększa wydajność i zapewnia bardziej responsywną jazdę. Ponadto podstawa tej deski jest jedną z najszybszych na rynku, dzięki czemu można ślizgać się bez wysiłku w każdych warunkach śniegowych.

Ta kierunkowa deska typu twin została zaprojektowana z myślą o wszechstronności i wydajności. Niezależnie od tego, czy lubisz wymagające zjazdy, popisujesz się swoimi umiejętnościami w parku, czy po prostu jeździsz po stoku, Goliath+ jest na to gotowy. Połączenie formowanego w 3D włókna szklanego TTT i średniego cambera zapewnia stabilność i kontrolę, a technologia 3BT zapewnia unoszenie deski w puchu.

Goliath+ to snowboard gotowy do przekraczania własnych granic. Jest to deska, która przemawia do doświadczonych snowboardzistów, ale także do początkujących z ambicjami. Niezależnie od tego, czy marzysz o płynnych skrętach carve, wysokich skokach, czy po prostu dobrej zabawie w górach, Goliath+ sprawia, że jest to możliwe.

Krótko mówiąc, Bataleon Goliath+ to nie tylko kolejna deska snowboardowa. To zaawansowany towarzysz dla riderów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności i czerpać jak najwięcej ze swoich zimowych przygód. Na co czekasz? Ulepsz swoją jazdę dzięki Goliath+.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar

156

158W

159

161W

164W

Szerokość nosa (mm)

29.8

30.9

30.1

31.3

31.6

Szerokość ogona (mm)

29.8

30.9

30.1

31.3

31.6

Szerokość talii (mm)

25.4

26.5

25.6

26.8

27.0

Efektywna krawędź (mm)

120.2

121.7

122.4

124.0

126.2

Waga kierowcy (funty)

147-191

161-205

165-209

174-218

187-231

Waga kierowcy (kg)

67.0-87.0

73.0-93.0

75.0-95.0

79.0-99.0

85.0-105.0

General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Freestyle / Park
Offpiste
Przyczepność na lodzie
Stromy i techniczny teren
Szybkie rzeźbienie
Elastyczność
Kształt 3D
 Bataleon Goliath+ Kształt 3D
Directional Twin
 Bataleon Goliath+ Directional Twin
Technical specifications
 Bataleon Goliath+ Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Bataleon Snowboards oferuje najnowocześniejsze konstrukcje i technologie snowboardowe, w tym rewolucyjny system kształtowania 3D, zapewniający niezrównane wrażenia z jazdy w górach. Dzięki silnemu naciskowi na precyzję, wydajność i jakość, Bataleon Snowboards jest wiodącą marką oferującą snowboardzistom na wszystkich poziomach narzędzia do przekraczania granic i dominacji w górach.

Podstawa Ultra Glide S

Wysokiej jakości spiekana baza klasy 7000 zarezerwowana dla naszych modeli z wyższej półki. Dzięki umieszczeniu większej ilości cząsteczek w P-tex, jest on super mocny i może przejść całą drogę.

Rdzeń Super ultralekki rdzeń

Nasz najlżejszy rdzeń składa się z mieszanki topoli i paulowni w proporcji 80/20, co zapewnia najwyższą lekkość.

Dodatki Ściany uderzeniowe

To nasza technologia ścian bocznych wzmocnionych uretanem. ShockWalls sprawiają, że jazda jest płynniejsza i bardziej odporna na wstrząsy.

Szkło Laminowanie Tri-Ax

Tkanina z potrójnego włókna szklanego jest lekka, mocna i niesamowicie responsywna. Używamy go do zwiększenia elastyczności bardziej agresywnych desek.

Profil Średni Camber

Profile camber są zdefiniowane od niskiego do wysokiego. Wyższy camber zapewnia bardziej dynamiczne deski, które wymagają bardziej agresywnej jazdy w celu uzyskania maksymalnej wydajności. Deski z niższym camberem są gładsze przy niższych prędkościach i w puchu. Wszystkie profile camber biegną od nosa do ogona. Wyższy nie zawsze znaczy lepszy

Kształt Directional Twin

Deska snowboardowa o symetrycznym kształcie i flexie, ale z lekko przesuniętą pozycją wiązania.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.