Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o Bataleon Fun.Kink

Fun.Kink to uosobienie nowoczesnego kształtu, który sprawdzi się wszędzie

 Bataleon Fun.kink Wszystko o Bataleon Fun.Kink

Sercem każdego modelu Bataleon jest połączenie 3BT™ i pozytywnego cambera. Jest to innowacyjne rozwiązanie zagadki profilu, które minimalizuje ryzyko przyczepności krawędzi bez uszczerbku dla mocy ollie lub wydajności carve. Od tego punktu wyjścia udoskonalamy każdy element w oparciu o pożądany styl jazdy deski.

 Bataleon Fun.kink Wszystko o Bataleon Fun.Kink

Jest to idealne połączenie technologii i zabawy, które reprezentuje wszystko, za czym się opowiadamy.

Description

Poznaj Bataleon Fun.Kink

Bataleon Fun.Kink to uosobienie nowoczesnej deski snowboardowej o wszechstronnym kształcie. Dzięki gładkiemu flexowi i zrelaksowanemu camberowi zachęca riderów na wszystkich poziomach do próbowania nowych rzeczy i postępów z pewnością siebie. To idealne połączenie technologii i zabawy, które uosabia wszystko, za czym się opowiadamy.

Ta deska snowboardowa została zaprojektowana z myślą o przygodzie i wszechstronności, niezależnie od warunków. Fun.Kink został stworzony, aby wyróżniać się w różnych terenach, od puchowych stoków po wymagające zjazdy. Dzięki zrelaksowanemu camberowi deska zapewnia zabawne i wybaczające błędy wrażenia, pozwalając nawet początkującym na szybkie postępy.

Łagodny flex Fun.Kink sprawia, że jest to doskonały wybór dla snowboardzistów szukających komfortowej jazdy. Deska dobrze reaguje na subtelne polecenia sterujące i daje poczucie kontroli, zarówno przy dużych prędkościach, jak i podczas manewrów technicznych.

Fun.Kink to świetny towarzysz dla snowboardzistów na każdym poziomie zaawansowania. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym riderem, który chce nauczyć się nowych sztuczek, czy zaawansowanym snowboardzistą szukającym wszechstronnej deski, Fun.Kink oferuje opcje dla każdego.

To, co wyróżnia Fun.Kink, to możliwość progresji i budowania pewności siebie. To deska, która zachęca do eksperymentowania i podejmowania nowych wyzwań. Niezależnie od tego, czy szukasz adrenaliny w parku terenowym, czy relaksującej jazdy po świeżym śniegu, Fun.Kink jest dla Ciebie gotowy.

Krótko mówiąc, Bataleon Fun.Kink jest uosobieniem nowoczesnego snowboardingu. Dzięki wszechstronnej konstrukcji, płynnemu flexowi i zrelaksowanemu camberowi, ta deska oferuje idealną równowagę między zabawą a technologią. Wyrusz na przygodę z Fun.Kink i odkryj nowe możliwości na stoku.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar

151

154

157

159W

162W

Szerokość nosa (mm)

29.0

29.4

29.6

30.1

31.3

Szerokość ogona (mm)

29.0

29.4

29.6

30.1

31.3

Szerokość talii (mm)

24.7

25.0

25.2

26.4

26.

Efektywna krawędź (mm)

116.3

118.7

120.3

122.4

125.0

Waga kierowcy (funty)

130-174

141-185

154-198

167-211

180-224

Waga kierowcy (kg)

59.0-79.0

64.0-84.0

70.0-90.0

76.0-96.0

82.0-102.0

General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Freestyle / Park
Offpiste
Przyczepność na lodzie
Stromy i techniczny teren
Szybkie rzeźbienie
Elastyczność
Kształt 3D
 Bataleon Fun.kink Kształt 3D
Directional Twin
 Bataleon Fun.kink Directional Twin
Technical specifications
 Bataleon Fun.kink Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Bataleon Snowboards oferuje najnowocześniejsze konstrukcje i technologie snowboardowe, w tym rewolucyjny system kształtowania 3D, zapewniający niezrównane wrażenia z jazdy w górach. Dzięki silnemu naciskowi na precyzję, wydajność i jakość, Bataleon Snowboards jest wiodącą marką oferującą snowboardzistom na wszystkich poziomach narzędzia do przekraczania granic i dominacji w górach.

Podstawa Hyper Glide S

Nasza standardowa spiekana podstawa jest trwała i szybka - a nawet szybsza po woskowaniu.

Rdzeń Pop Core

Klasyczny, niezawodny rdzeń z drewna topoli.

Dodatki Ściany uderzeniowe

To nasza technologia ścian bocznych wzmocnionych uretanem. ShockWalls sprawiają, że jazda jest płynniejsza i bardziej odporna na wstrząsy.

Szkło Laminowanie Bi-Ax

Tradycyjny dwukierunkowy splot, który jest lekki, mocny i zabawny; utrzymuje sztywność deski bez zwiększania sztywności skrętnej, co jest świetne dla kreatywności.

Profil Średni Camber

Profile camber są zdefiniowane od niskiego do wysokiego. Wyższy camber zapewnia bardziej dynamiczne deski, które wymagają bardziej agresywnej jazdy w celu uzyskania maksymalnej wydajności. Deski z niższym camberem są gładsze przy niższych prędkościach i w puchu. Wszystkie profile camber biegną od nosa do ogona. Wyższy nie zawsze znaczy lepszy

Kształt Directional Twin

Deska snowboardowa o symetrycznym kształcie i flexie, ale z lekko przesuniętą pozycją wiązania.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.