Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Ordered before 3:00 PM, shipped today
Darmowa wysyłka
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o Bataleon Evil Twin

Evil Twin był w czołówce rewolucji 3D od pierwszego dnia. Jest to ulubiony model wśród riderów, który z roku na rok był pieczołowicie ulepszany, aby utrzymać go w czołówce.

 Bataleon Evil Twin Wszystko o Bataleon Evil Twin

Sercem każdego modelu Bataleon jest połączenie 3BT™ i pozytywnego cambera. Jest to innowacyjne rozwiązanie zagadki profilu, które minimalizuje ryzyko przyczepności krawędzi bez uszczerbku dla mocy ollie lub wydajności carve. Od tego punktu wyjścia udoskonalamy każdy element w oparciu o pożądany styl jazdy deski.

 Bataleon Evil Twin Wszystko o Bataleon Evil Twin

Ta najnowsza wersja ma wszystko, co kochałeś w Evil Twin, w nowym, świeżym kształcie.

Description

Poznaj Bataleon Evil Twin

Deska Bataleon Evil Twin to nie byle jaka deska, to ikona w świecie snowboardingu freestyle. Od samego początku deska ta przewodziła rewolucji 3D i stała się ulubieńcem snowboardzistów na całym świecie. Każdego roku Evil Twin jest starannie ulepszany, aby zapewnić, że zawsze pozostanie w czołówce.

To, co sprawia, że najnowsza wersja jest tak wyjątkowa, to dodanie karbonowych rurek SuperTubes wyfrezowanych bezpośrednio w rdzeniu. Zapewnia to niezrównaną responsywność i żywe wrażenia z jazdy. Niezależnie od tego, czy nie żeglujesz po parku terenowym, czy jeździsz po puchu, Evil Twin jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Kolejną przełomową cechą jest technologia SideKick™. Sprawia ona, że nos i ogon są lekko uniesione, zapewniając lepsze unoszenie się w puchu i płynne lądowanie po wykonaniu trików. Jest to deska, która pozwala wydobyć wszystko z terenu, od dużych skoków po techniczne poręcze.

Evil Twin zawsze był w czołówce ewolucji snowboardingu freestyle'owego, a najnowsza wersja nie jest wyjątkiem. Deska zachowuje wszystkie ukochane funkcje, ale ma nowy, świeży wygląd.

Dzięki karbonowym rurom SuperTubes i technologii SideKick™ Evil Twin jest lepszy niż kiedykolwiek wcześniej. To deska, która doda Ci pewności siebie i pomoże przekroczyć granice w parku i poza nim.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym riderem szukającym deski, która ewoluuje wraz z Tobą, czy początkującym, który chce położyć solidne fundamenty w snowboardingu freestyle, Bataleon Evil Twin jest dla Ciebie. Wsiądź na Evil Twin i odkryj, dlaczego ta deska jest legendą w świecie snowboardu.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar

154

156W

157

159

159W

Szerokość nosa (mm)

29.0

30.3

29.4

29.7

30.7

Szerokość ogona (mm)

29.0

30.3

29.4

29.7

30.7

Szerokość talii (mm)

25.0

26.2

25.3

25.5

26.5

Efektywna krawędź (mm)

117.5

119.3

120.2

122.0

122.0

Waga kierowcy (lbs)

141-185

154-198

154-198

163-207

167-211

Waga motocyklisty (kg)

64.0-84.0

70.0-90.0

70.0-90.0

74.0-94.0

76.0-96.0

General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Freestyle / Park
Offpiste
Przyczepność na lodzie
Stromy i techniczny teren
Szybkie rzeźbienie
Elastyczność
Kształt 3D
 Bataleon Evil Twin Kształt 3D
Prawdziwy bliźniak
 Bataleon Evil Twin Prawdziwy bliźniak
Technical specifications
 Bataleon Evil Twin Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Bataleon Snowboards oferuje najnowocześniejsze konstrukcje i technologie snowboardowe, w tym rewolucyjny system kształtowania 3D, zapewniający niezrównane wrażenia z jazdy w górach. Dzięki silnemu naciskowi na precyzję, wydajność i jakość, Bataleon Snowboards jest wiodącą marką oferującą snowboardzistom na wszystkich poziomach narzędzia do przekraczania granic i dominacji w górach.

Podstawa Hyper Glide S

Nasza standardowa spiekana podstawa jest trwała i szybka - a nawet szybsza po woskowaniu.

Rdzeń Ultra lekki rdzeń

Mieszanka paulowni i topoli 70/30 zapewnia doskonały stosunek wytrzymałości do wagi.

Dodatki Ściany uderzeniowe

To nasza technologia ścian bocznych wzmocnionych uretanem. ShockWalls sprawiają, że jazda jest płynniejsza i bardziej odporna na wstrząsy.

Szkło Laminowanie Tri-Ax

Tkanina z potrójnym włóknem szklanym jest lekka, mocna i niesamowicie responsywna. Używają go do zwiększenia elastyczności bardziej agresywnych desek.

Profil Średni Camber

Profile camber są zdefiniowane od niskiego do wysokiego. Wyższy camber zapewnia bardziej dynamiczne deski, które wymagają bardziej agresywnej jazdy w celu uzyskania maksymalnej wydajności. Deski z niższym camberem są gładsze przy niższych prędkościach i w puchu. Wszystkie profile camber biegną od nosa do ogona. Wyższy nie zawsze znaczy lepszy

Kształt Prawdziwy bliźniak

Prawdziwy bliźniaczy kształt zapewnia symetryczny kształt i flex, dzięki czemu jazda w obu kierunkach jest równie wygodna i responsywna.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.