Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Description

Poznaj Bataleon Chaser

Deska Bataleon Chaser jest wynikiem naszego niezrównanego kunsztu w klasycznym projektowaniu 3D i zapewnia wysoce wydajną deskę snowboardową all-mountain w konkurencyjnej cenie. Dzięki łagodnemu flexowi i technologii Triple Base Technology™, ta deska oferuje wybaczającą błędy jazdę, umożliwiając płynne przejście z parku do puchu. To sprawia, że Chaser jest wszechstronnym towarzyszem dla riderów, którzy lubią odkrywać całą górę. Co więcej, Chaser jest dostępny w zestawie z pasującymi wiązaniami u wybranych sprzedawców detalicznych.
Model Bataleon Chaser został zaprojektowany z myślą o wszechstronności i wydajności, dzięki czemu jest doskonałym wyborem dla snowboardzistów na wszystkich poziomach zaawansowania. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, czy dopiero zaczynasz przygodę ze snowboardem, ta deska oferuje płynną i responsywną jazdę, która spodoba się zarówno początkującym, jak i ekspertom.

Technologia Triple Base Technology™ (3BT)


Jedną z cech wyróżniających Chaser jest technologia Triple Base Technology™ (3BT). Ta innowacyjna konstrukcja łączy tradycyjny camber między wiązaniami z lekko wznoszącą się podstawą na czubku i ogonie. Daje to korzyści zarówno camberowi, jak i rockerowi: stabilność, przyczepność krawędzi i wybaczanie błędów. Dzięki temu deska nadaje się do różnych warunków i różnych stylów jazdy.


Łagodny flex Chasera zapewnia zabawną i wybaczającą reakcję, ułatwiając wykonywanie skrętów i utrzymanie kontroli, nawet jeśli dopiero zaczynasz jeździć na snowboardzie. Dzięki temu deska jest idealna do doskonalenia umiejętności podczas zabawy w górach.
To, co sprawia, że Chaser jest jeszcze bardziej atrakcyjny, to możliwość zakupu go w zestawie z pasującymi wiązaniami. Zapewnia to wygodę i daje pewność, że wiązania są odpowiednio dopasowane do deski, co poprawia ogólną wydajność.


Krótko mówiąc, Bataleon Chaser to wszechstronna deska snowboardowa all-mountain, która zapewnia wydajność w przystępnej cenie. Niezależnie od tego, czy marzysz o odkrywaniu gór, czy po prostu chcesz się dobrze bawić na stoku, Chaser jest tutaj, aby Cię wspierać. To świetny wybór dla snowboardzistów szukających jakości i wszechstronności w jednej desce.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar

157

159

159W

Szerokość nosa (mm)

29.5

29.9

30.9

Szerokość ogona (mm)

29.5

29.9

30.9

Szerokość talii (mm)

25.2

25.5

26.5

Efektywna krawędź (mm)

119.3

121.7

121.4

Waga rowerzysty (funty)

156-200

165-209

165-209

Waga motocyklisty (kg)

71.0-91.0

75.0-95.0

75.0-95.0

General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Freestyle / Park
Offpiste
Przyczepność na lodzie
Stromy i techniczny teren
Szybkie rzeźbienie
Elastyczność
Kształt 3D
 Bataleon Chaser + Estroyer Kształt 3D
Directional Twin
 Bataleon Chaser + Estroyer Directional Twin
Technical specifications
 Bataleon Chaser + Estroyer Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Bataleon Snowboards oferuje najnowocześniejsze konstrukcje i technologie snowboardowe, w tym rewolucyjny system kształtowania 3D, zapewniający niezrównane wrażenia z jazdy w górach. Dzięki silnemu naciskowi na precyzję, wydajność i jakość, Bataleon Snowboards jest wiodącą marką oferującą snowboardzistom na wszystkich poziomach narzędzia do przekraczania granic i dominacji w górach.

Podstawa Hyper Glide S

Standardowa spiekana podstawa, która jest trwała i szybka - a nawet szybsza po woskowaniu.

Rdzeń Pop Core

Klasyczny, niezawodny rdzeń z drewna topoli.

Dodatki Ściany uderzeniowe

To nasza technologia ścian bocznych wzmocnionych uretanem. ShockWalls sprawiają, że jazda jest płynniejsza i bardziej odporna na wstrząsy.

Szkło Laminowanie Bi-Ax

Tradycyjny dwukierunkowy splot, który jest lekki, mocny i zabawny; utrzymuje sztywność deski bez zwiększania sztywności skrętnej, co jest świetne dla kreatywności.

Profil Niski Camber

Profile camber są zdefiniowane od niskiego do wysokiego. Wyższy camber zapewnia bardziej dynamiczne deski, które wymagają bardziej agresywnej jazdy w celu uzyskania maksymalnej wydajności. Deski z niższym camberem są gładsze przy niższych prędkościach i w puchu. Wszystkie profile camber biegną od nosa do ogona. Wyższy nie zawsze znaczy lepszy

Kształt Directional Twin

Deska snowboardowa o symetrycznym kształcie i flexie, ale z lekko przesuniętą pozycją wiązania.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.