Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Ordered before 3:00 PM, shipped today
Darmowa wysyłka
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Description

Odkryj Bataleon Blaster AsymWrap

Technologia AsymWrap w modelu Bataleon Blaster, zaprojektowana z myślą o precyzyjnym pokonywaniu całych gór, pozwala doświadczyć bardziej spersonalizowanej jazdy niż opcja FullWrap. Aby zapewnić dodatkowy komfort, zadbaliśmy również o najlepsze dopasowanie dzięki całkowicie nowym paskom 3D AuxTech® CradleStraps. Wszystko w Blasterze można łatwo wyregulować, aby uzyskać indywidualne dopasowanie, dzięki czemu jest to idealne wiązanie do dominacji w parku, spokojnej jazdy po ośrodku lub chwytania nieskazitelnych linii. Aluminiowa rama Blaster AsymWrap zapewnia komfort i możliwość regulacji bez uszczerbku dla wytrzymałości od palców do pięty.

Sercem modelu Blaster jest pionierska technologia AsymWrap, która pozwala atakować całą górę z niespotykaną dotąd precyzją. Ta asymetryczna konstrukcja zapewnia bardziej konfigurowalną jazdę, pozwalając snowboardzistom w pełni wykorzystać swoje zjazdy, niezależnie od tego, czy suną po puchu z dużą prędkością, czy wykonują stylowe triki w parku.

To, co naprawdę wyróżnia Blaster, to zastosowanie nowych pasków 3D AuxTech CradleStraps, które zapewniają najlepsze dopasowanie i wsparcie. Te innowacyjne paski dopasowują się do konturów butów snowboardowych, tworząc przytulne i wygodne dopasowanie, które gwarantuje całodzienną radość z jazdy.

Zdolności adaptacyjne Blaster wykraczają poza paski, obejmując całą konstrukcję wiązania. Snowboardziści mogą łatwo dostosować ustawienia, aby uzyskać niestandardowe dopasowanie, co pozwala im dostosować wiązanie do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, który chce przekraczać granice w górach, czy entuzjastycznym początkującym, który szuka komfortu i wydajności, Bataleon Blaster to najlepsze wiązanie, które spełni wszystkie Twoje potrzeby snowboardowe. Doświadcz bezkompromisowej konstrukcji i wszechstronności Blaster, dominując w górach z pewnością siebie i stylem.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar

Mężczyźni USA

US kobiety

UE

JAPONIA / MONDO

S 5 - 7 6.5 - 8.5 36.5 - 39 23 cm - 25 cm
M/L 7.5 - 10 9 - 11.5 39.5 - 43.5 25.5 - 28
L/XL 10.5 - 13 - 44 - 48 28.5 - 31

General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Elastyczność
Park
Groomerzy
Pow
 Bataleon Blaster Black
Technical specifications
 Bataleon Blaster Black Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Płyta bazowa Regulowany rozmiar podstawy

Podwozie można regulować, aby idealnie wyśrodkować łódź w wiązaniu i na desce.

Pasek na kostkę Przeniesienie kostki

Jednoczęściowa konstrukcja, która jest lekka i wytrzymała. Wyprofilowana, ergonomiczna konstrukcja równomiernie rozkłada nacisk na stopę i zapewnia idealny poziom elastyczności i wsparcia.

Paski Drabiny szybkiego wejścia

Drabiny FastEntry zostały zaprojektowane z myślą o łatwym wpinaniu i wypinaniu. Wydrążony kształt paska został zaprojektowany tak, aby otwierał się po zwolnieniu. FastEntry sprawia, że nie musisz się męczyć z wpinaniem i wypinaniem wiązań, dzięki czemu masz więcej czasu na jazdę.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.