Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Ordered before 3:00 PM, shipped today
Darmowa wysyłka
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Description

Odkryj Bataleon Blaster 20Y

W jubileuszowej edycji, która świętuje 20-letnią historię Bataleon, model Bataleon Blaster 20Y wprowadza unikalne wiązanie, które nawiązuje do korzeni marki. Specjalna edycja honoruje dwie dekady innowacji i stylu dzięki uderzającej czarno-białej kolorystyce, wraz z charakterystycznym logo celu na pięcie, jako hołd dla pierwszego wiązania Bataleon wydanego w 2006 roku. Wiązania te naturalnie doskonale uzupełniają deskę snowboardową Bataleon 20Y, tworząc płynną synergię między wiązaniami a deską.

Cechą wyróżniającą Blaster 20Y jest niezaprzeczalnie jego kolorystyka, która jest nie tylko ukłonem w stronę przeszłości Bataleon, ale także oferuje ponadczasową estetykę, która idealnie pasuje do obchodów rocznicy. Czarno-biały design emanuje prostotą i klasą, a subtelne nawiązanie do oryginalnego logo na zapiętku dodaje odrobinę nostalgii do nowoczesnego wiązania.

Blaster 20Y nie tylko uosabia styl, ale także oferuje zaawansowane funkcje wydajności typowe dla wiązań Bataleon. Skupiając się na responsywności, komforcie i zdolności adaptacji, wiązania te zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić snowboardzistom niezrównane wrażenia z jazdy. Rocznicowa edycja jest nasycona doświadczeniem i wiedzą z dwóch dekad, dzięki czemu jest nie tylko hołdem dla przeszłości, ale także obietnicą przyszłości innowacji snowboardowych.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym fanem Bataleon, który chce uczcić kamienie milowe marki, czy nowicjuszem szukającym wysokiej jakości wiązań o niepowtarzalnym wyglądzie, Blaster 20Y oferuje połączenie historii i postępu. Poczuj moc dwóch dekad snowboardowej doskonałości pod stopami, eksplorując góry z wiązaniami Bataleon Blaster 20Y i doświadcz idealnej harmonii między stylem a wydajnością

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar

Mężczyźni USA

US kobiety

UE

JAPONIA / MONDO

S 5 - 7 6.5 - 8.5 36.5 - 39 23 cm - 25 cm
M/L 7.5 - 10 9 - 11.5 39.5 - 43.5 25.5 - 28
L/XL 10.5 - 13 - 44 - 48 28.5 - 31

General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Elastyczność
Park
Groomerzy
Pow
 Bataleon Blaster 20Y
Technical specifications
 Bataleon Blaster 20Y Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Płyta bazowa Regulowany rozmiar podstawy

Podwozie można regulować, aby idealnie wyśrodkować łódź w wiązaniu i na desce.

Pasek na kostkę Przeniesienie kostki

Jednoczęściowa konstrukcja, która jest lekka i wytrzymała. Wyprofilowana, ergonomiczna konstrukcja równomiernie rozkłada nacisk na stopę i zapewnia idealny poziom elastyczności i wsparcia.

Paski Drabiny szybkiego wejścia

Drabiny FastEntry zostały zaprojektowane z myślą o łatwym wpinaniu i wypinaniu. Wydrążony kształt paska został zaprojektowany tak, aby otwierał się po zwolnieniu. FastEntry sprawia, że nie musisz się męczyć z wpinaniem i wypinaniem wiązań, dzięki czemu masz więcej czasu na jazdę.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.