Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Ordered before 3:00 PM, shipped today
Darmowa wysyłka
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o Bataleon Beyond Medals

Bazując na Goliath i Whatever, zaprojektowaliśmy zupełnie nową deskę z wydłużonym nosem i kwadratowym ogonem.

 Bataleon Beyond Medals Wszystko o Bataleon Beyond Medals

Sercem każdego modelu Bataleon jest połączenie 3BT™ i pozytywnego cambera. Jest to innowacyjne rozwiązanie zagadki profilu, które minimalizuje ryzyko przyczepności krawędzi bez uszczerbku dla mocy ollie lub wydajności carve. Od tego punktu wyjścia udoskonalamy każdy element w oparciu o pożądany styl jazdy deski.

 Bataleon Beyond Medals Wszystko o Bataleon Beyond Medals

Ten świeży kształt został opracowany we współpracy z Torem Lundströmem, aby jak najlepiej pasował do jego szybkiego, agresywnego stylu jazdy

Description

Poznaj Bataleon Beyond Medals

W Bataleon są dumni, że w tym sezonie przenieśli swoją stałą współpracę z Beyond Medals na nowy poziom. Zainspirowaliśmy się niektórymi z naszych najbardziej cenionych desek, takimi jak Goliath i Whatever, aby zaprojektować zupełnie nową deskę, która zmieni Twoje wrażenia z jazdy na snowboardzie. Bataleon Beyond Medals nie jest zwykłą deską; to zaawansowany zestaw opracowany przy udziale nikogo innego jak Tora Lundströma i zaprojektowany tak, aby pasował do jego szybkiego, agresywnego stylu jazdy. Niezależnie od tego, czy szukasz puchu w backcountry, czy pozwalasz sobie na stoku, ta deska jest zawsze do Twojej dyspozycji, niezależnie od warunków.

Deska Bataleon Beyond Medals od razu wyróżnia się wyjątkowym designem. Dzięki wydłużonemu nosowi i spłaszczonemu ogonowi deska nie tylko wygląda efektownie, ale także zapewnia wyjątkowe osiągi. Ten świeży kształt został opracowany we współpracy z Torem Lundströmem, aby idealnie pasował do jego potrzeby szybkiej i agresywnej jazdy na snowboardzie. Kształt ten zapewnia kontrolę potrzebną do pewnego zjazdu z góry, przy jednoczesnym zachowaniu prędkości i precyzji.

Narty Bataleon Beyond Medals zostały zaprojektowane tak, aby sprostać każdemu wyzwaniu, niezależnie od warunków panujących na stoku. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z głębokim puchem, oblodzonymi stokami, czy wszystkim pomiędzy, ta deska zapewnia stałą wydajność i niezawodną przyczepność. Wydłużony nos zapewnia dodatkową pływalność w puchu, a spłaszczony ogon pomaga w szybkich przejściach i ciasnych skrętach, nawet na twardych nawierzchniach.

Tor Lundström, jeden z najbardziej szanowanych snowboardzistów na świecie, podzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem, aby udoskonalić deskę Bataleon Beyond Medals. Jego szybki i agresywny styl jazdy przyczynił się do rozwoju tej deski, a rezultatem jest poważne narzędzie, które spełnia wymagania profesjonalnych snowboardzistów i entuzjastycznych amatorów.

Podobnie jak wszystkie deski Bataleon, Beyond Medals jest produkowany z najwyższej jakości materiałów i rzemiosła. Ta deska jest zbudowana tak, aby wytrzymać najtrudniejsze warunki, dzięki czemu możesz cieszyć się jej najwyższą wydajnością sezon po sezonie.

Deska Bataleon Beyond Medals to coś więcej niż tylko snowboard; to rewolucja w projektowaniu desek snowboardowych. Dzięki unikalnej konstrukcji, opracowanej we współpracy z Torem Lundströmem, deska ta oferuje niezrównaną wydajność, szybkość i precyzję niezależnie od warunków. Jeśli szukasz poważnego narzędzia, aby przenieść swoje umiejętności snowboardowe na wyższy poziom, nie szukaj dalej. Wybierz deskę Bataleon Beyond Medals i odkryj nowy wymiar snowboardingu. Zostań mistrzem gór i zdominuj każdy zjazd dzięki tej zaawansowanej desce.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar

154

156

158W

159

Szerokość nosa (mm)

28.9

29.1

30.2

29.6

Szerokość ogona (mm)

28.9

29.1

30.2

29.6

Szerokość talii (mm)

25.2

25.4

26.4

25.7

Efektywna krawędź (mm)

114.7

116.5

118.3

119.2

Waga kierowcy (funty)

134-178

147-191

161-205

165-209

Waga motocyklisty (kg)

61.0-81.0

67.0-87.0

73.0-93.0

75.0-95.0

General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Freestyle / Park
Offpiste
Przyczepność na lodzie
Stromy i techniczny teren
Szybkie rzeźbienie
Elastyczność
Kształt 3D
 Bataleon Beyond Medals Kształt 3D
Directional Twin
 Bataleon Beyond Medals Directional Twin
Technical specifications
 Bataleon Beyond Medals Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Bataleon Snowboards oferuje najnowocześniejsze konstrukcje i technologie snowboardowe, w tym rewolucyjny system kształtowania 3D, zapewniający niezrównane wrażenia z jazdy w górach. Dzięki silnemu naciskowi na precyzję, wydajność i jakość, Bataleon Snowboards jest wiodącą marką oferującą snowboardzistom na wszystkich poziomach narzędzia do przekraczania granic i dominacji w górach.

Podstawa Hyper Glide S

Standardowa spiekana podstawa, która jest trwała i szybka - a nawet szybsza po woskowaniu.

Rdzeń Ultra lekki rdzeń

Mieszanka paulowni i topoli 70/30 zapewnia doskonały stosunek wytrzymałości do wagi.

Dodatki Ściany uderzeniowe

To nasza technologia ścian bocznych wzmocnionych uretanem. ShockWalls sprawiają, że jazda jest płynniejsza i bardziej odporna na wstrząsy.

Szkło Laminowanie Bi-Ax

Tradycyjny dwukierunkowy splot, który jest lekki, mocny i zabawny; utrzymuje sztywność deski bez zwiększania sztywności skrętnej, co jest świetne dla kreatywności.

Profil Średni Camber

Profile camber są zdefiniowane od niskiego do wysokiego. Wyższy camber zapewnia bardziej dynamiczne deski, które wymagają bardziej agresywnej jazdy w celu uzyskania maksymalnej wydajności. Deski z niższym camberem są gładsze przy niższych prędkościach i w puchu. Wszystkie profile camber biegną od nosa do ogona. Wyższy nie zawsze znaczy lepszy

Kształt Directional Twin

Deska snowboardowa o symetrycznym kształcie i flexie, ale z lekko przesuniętą pozycją wiązania.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.