Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Ordered before 3:00 PM, shipped today
Darmowa wysyłka
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Description

Odkryj Arbor Satori

W świecie snowboardu Bryan Iguchi przez aklamację stał się postacią legendarną. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu Bryan nie tylko wyznacza trendy, ale także aktywnie uczestniczy w społeczności i przyczynia się do ewolucji kultury snowboardowej wokół niego. Jego doświadczenie nie ma sobie równych, a jego głęboka wiedza na temat snowboardu znajduje odzwierciedlenie w jego najnowszym dziele: Arbor Satori Camber.

Bryan Iguchi podchodzi do snowboardu z pokorą, co doskonale odzwierciedla ewolucja jego własnej snowboardowej podróży. Deska Arbor Satori Camber została zaprojektowana tak, aby łączyć zabawę i przyjazność z solidną i stabilną jazdą w górach. Nie jest to po prostu kolejna deska snowboardowa; jest wyrazem wizji snowboardingu Gucha, zakorzenionej w jego głębokim związku z tym sportem.

Jazda na snowboardzie z Arbor Satori Camber wykracza poza wykonywanie zjazdów. To doświadczenie, które zachęca riderów do odkrywania gór, nowych linii i przekraczania granic własnych umiejętności. Profil camber tej deski zapewnia responsywną i żywą jazdę, a tradycyjny łuk camber zapewnia stabilność i pop na różnych terenach.

Deska Arbor Satori Camber została zaprojektowana z dbałością o szczegóły i wysokiej jakości materiały. Drewniana płyta wierzchnia, wykonana z drewna pozyskiwanego w sposób zrównoważony, nie tylko dodaje odrobinę naturalnego piękna, ale także przyczynia się do ogólnej wydajności deski. Ręcznie wykończona i wykonana z ekologicznych materiałów, ta deska snowboardowa uosabia zaangażowanie Arbor w trwałość i kunszt.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą szukającym deski do przekraczania granic snowboardingu, czy entuzjastycznym początkującym szukającym deski, która będzie rosła wraz z Twoimi umiejętnościami, Arbor Satori Camber oferuje zachęcającą i wszechstronną jazdę. To nie tylko deska snowboardowa; to hołd dla ewolucji snowboardu i pasji legendy. Wybierz się w góry z deską Arbor Satori Camber i ciesz się zabawą, stabilnością i przygodą, które ta deska ma do zaoferowania.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar 148 151 154 157
Efektywna krawędź (mm) 1056 1083 1110 1137
Szerokość końcówki (mm) 304 307 309 312
Szerokość talii (mm) 262 264 265 267
Szerokość ogona (mm) 298 301 303 306
Promień taliowania (m) 6.9 / 6.0 / 6.90 7.05 / 6.15 / 7.05 7.20 / 6.30 / 7.20 7.35/ 6.45/ 7.35
Stance Odstęp (in) 0 0 0 0
Stance Cofnięcie (mm) 0 0 0 0
Stance Zasięg (in) 21.3 21.3 21.3 21.3
Stance Zasięg (mm) 540 540 540 540
Waga kierowcy (funty) 112 - 192 116 - 196 122 - 202 128 - 208
Szerokość Zwykła Zwykły Zwykły Zwykły
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Proszek
Stromy i techniczny teren
Kurort
Szybkie rzeźbienie
Park
Elastyczność
System Camber
 Arbor Satori Camber  System Camber
Błotniki Grip Tech / Uprise
 Arbor Satori Camber  Błotniki Grip Tech / Uprise
Technical specifications
 Arbor Satori Camber  Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna

Arbor Snowboards to idealne połączenie kunsztu i zrównoważonego rozwoju, z ręcznie robionymi deskami snowboardowymi przy użyciu odpowiedzialnie produkowanych materiałów. Marka uosabia pasję do snowboardu i natury, dzięki innowacyjnym projektom, które łączą przyjemność z jazdy i świadomość ekologiczną.

Podstawa Spiekany

Spiekana baza o wyższej masie cząsteczkowej, która zapewnia dodatkową trwałość i szybkość.

Rdzeń Rdzeń Double Barrel II

Progresywna mieszanka topoli i paulowni 1:2 z bambusowymi podłużnicami biegnącymi wzdłuż szyn deski dla dodatkowej wrażliwości na skręcanie i lepszej kontroli deski.

Szkło Mieszanka włókna szklanego

Układ triax nad biax, który jest najlepszy do wszechstronności: puchu, backcountry, groomerów, skoków i nie tylko.kształt dna

Topsheet Bamboo Powerply

Zgodna z amerykańską ustawą Lacey, wysoce odnawialna, szybko rosnąca trawa, zbierana w sposób zrównoważony, gazowana w celu uzyskania głębokiego bursztynowego koloru.

Profil System Camber

Kształty System Camber są przeznaczone dla riderów poszukujących: wysoce responsywnej jazdy, wyraźnych osiągów na krawędziach i większego popu do carvingu i ollie; bezwysiłkowej wydajności true-camber we wszystkich rodzajach śniegu oraz podczas skrętów, obrotów i lądowańPod formą

Kształt Kierunkowy

Kształt kierunkowy zapewnia lepszą wydajność i stabilność podczas jazdy w jednym kierunku, szczególnie podczas freeride'u i jazdy w puchu.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.