Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Ordered before 3:00 PM, shipped today
Darmowa wysyłka
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Description

Odkryj Arbor Poprazzi Camber

Deska Arbor Poprazzi Camber reprezentuje nowoczesne podejście do ponadczasowej koncepcji mountain twin. Ta najnowocześniejsza deska snowboardowa łączy w sobie funkcjonalność, wysokiej jakości komponenty i zaufaną technologię System Arbor, aby zapewnić trwałą i zorientowaną na wydajność deskę. Niezależnie od tego, czy chcesz zwiedzić ośrodek, czy pójść dalej, Poprazzi oferuje idealne połączenie wydajności, wartości i wzornictwa.

Dzięki technologii System Camber firmy Arbor doświadczysz niezrównanej stabilności, popu i łatwego carvingu. Profil camber zapewnia responsywne skręty i żywe odczucia, dając pewność przy każdym zjeździe. Niezależnie od tego, czy chcesz odkrywać nowe linie w parku, czy pokonywać najbardziej strome stoki w górach, Poprazzi Camber jest dla Ciebie gotowy.

Aby uzyskać bardziej surferską jazdę, czyste śledzenie i bezwysiłkowe skręty, Poprazzi oferuje również opcję wyboru technologii System Rocker. Ten rockerowy wariant deski zapewnia bardziej zabawną i wybaczającą błędy jazdę, pozwalając z łatwością unosić się w puchu i płynnie manewrować w różnorodnym terenie.

To, co sprawia, że Poprazzi Camber jest naprawdę niezwykły, to nie tylko jego konstrukcja zorientowana na wydajność, ale także zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Arbor integruje wysokiej jakości, przyjazne dla środowiska materiały w projekcie, w tym wykorzystanie drewna pochodzącego ze zrównoważonych źródeł do produkcji górnej warstwy.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym riderem poszukującym najwyższej wydajności, czy entuzjastycznym początkującym stawiającym pierwsze kroki, Arbor Poprazzi Camber oferuje wszechstronną i niezawodną jazdę. To nie tylko kolejna deska snowboardowa; to inwestycja w jakość, trwałość i zabawę w górach. Wybierz Arbor Poprazzi Camber i odkryj nowy wymiar snowboardingu.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar (cm) 144 148 152
Efektywna krawędź (mm) 1088 1124 1160
Szerokość końcówki (mm) 273 277 280
Szerokość talii (mm) 234 236 238
Szerokość ogona (mm) 273 277 280
Promień taliowania (m) 7.95 / 7.05 / 7.95 8.1 / 7.2 / 8.1 8.35 / 7.45 / 8.35
Stance Zasięg (in) 20 20 20
Stance Zakres (mm) 508 508 508
Waga kierowcy (lbs) 78 - 158 86 - 166 126 - 206
Szerokość Zwykła Zwykły Zwykły
General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Proszek
Stromy i techniczny teren
Kurort
Szybkie rzeźbienie
Park
Elastyczność
System Camber
 Arbor Poparazzi Camber System Camber
Błotniki Grip Tech / Uprise
 Arbor Poparazzi Camber Błotniki Grip Tech / Uprise
Technical specifications
 Arbor Poparazzi Camber Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna

Arbor Snowboards to idealne połączenie kunsztu i zrównoważonego rozwoju, z ręcznie robionymi deskami snowboardowymi przy użyciu odpowiedzialnie produkowanych materiałów. Marka uosabia pasję do snowboardu i natury, dzięki innowacyjnym projektom, które łączą przyjemność z jazdy i świadomość ekologiczną.

Podstawa Spiekany

Spiekana baza o wyższej masie cząsteczkowej, która zapewnia dodatkową trwałość i szybkość.

Rdzeń Rdzeń Highland II

Nowo opracowany proces przesiewania pozwala nam ręcznie wybierać najlżejsze paulownie najwyższej jakości od naszych dostawców. Rezultatem jest lżejsza, bardziej responsywna wersja naszego rdzenia Highland Core z certyfikatem FSC, znanego z wysoce niezawodnej wydajności i długiej trwałości.

Szkło Mieszanka włókna szklanego

Układ triax nad biax, który jest najlepszy do wszechstronności: puchu, backcountry, groomerów, skoków i nie tylko.kształt dna

Topsheet Ręcznie barwiony jesion Powerply

Zbierane w sposób zrównoważony, w dużej mierze z drzew, które zostały zanurzone na śmierć, od białego do jasnobrązowego, płótno dla ręcznie barwionych wzorówArbor.Top form

Profil System Camber

Kształty System Camber są przeznaczone dla riderów poszukujących: wysoce responsywnej jazdy, wyraźnych osiągów na krawędziach i większego popu do carvingu i ollie; bezwysiłkowej wydajności true-camber we wszystkich rodzajach śniegu oraz podczas skrętów, obrotów i lądowańPod formą

Kształt Bliźniak

Prawdziwy bliźniaczy kształt zapewnia symetryczny kształt i flex, dzięki czemu jazda w obu kierunkach jest równie wygodna i responsywna.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.