Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Description

Kamizelka Amplifi Reactor to potężne połączenie stylu, komfortu i bezpieczeństwa, zaprojektowane, aby zapewnić doświadczonym snowboardzistom i narciarzom ochronę, której potrzebują. Ta kamizelka zapewnia pełną ochronę pleców dzięki super lekkiemu, wentylowanemu ochraniaczowi pleców EXOFLEX (EN1621-2: Level 1), dzięki czemu możesz z pełnym zaufaniem ruszyć na stok.

Strategicznie zintegrowane panele 4-way Stretch

To, co naprawdę wyróżnia kamizelkę Reactor, to strategicznie zintegrowane panele rozciągliwe w 4 kierunkach. Oznacza to, że niezależnie od kształtu ciała lub pozycji jazdy, kamizelka ta dopasowuje się jak szef. Niezależnie od tego, czy jeździsz freestyle, freeride czy na stoku, możesz mieć pewność, że kamizelka Reactor zawsze zapewni odpowiednie dopasowanie i komfort.

Regulowany pas biodrowy zapewnia idealne dopasowanie. Pasek można dopasować do kształtu ciała i preferencji, dzięki czemu kamizelka zawsze pozostaje na swoim miejscu, nawet podczas intensywnych zjazdów.

Pełna ochrona pleców

Pełna ochrona pleców dzięki lekkiemu i wentylowanemu ochraniaczowi pleców EXOFLEX (EN1621-2: poziom 1) zapewnia najwyższą ochronę jednego z najbardziej wrażliwych obszarów ciała. Zaprojektowany, aby skutecznie absorbować wstrząsy i uderzenia, ten ochraniacz pleców wytrzymuje powtarzające się uderzenia.

Lekka konstrukcja

Kamizelka Reactor ma lekką konstrukcję, która jest idealna do uprawiania sportów zimowych. Materiał i konstrukcja są zoptymalizowane pod kątem maksymalnego komfortu i ochrony bez nadmiernego obciążania ciała.

Oddychająca konstrukcja

Kamizelka ma oddychającą konstrukcję ze specjalnie zaprojektowaną wentylacją, która reguluje temperaturę. Zapewnia to chłód i wygodę podczas forsownych zjazdów.

Przegubowa konstrukcja i konstrukcja mapy ciała

Kamizelka Reactor została zaprojektowana w oparciu o konstrukcję przegubową i mapę ciała, w oparciu o najnowsze dane antropometryczne i ergonomiczne, trójwymiarowe skany ciała oraz porady najlepszych naukowców sportowych i specjalistów od kontuzji. Zapewnia to całkowitą swobodę ruchów bez uszczerbku dla bezpieczeństwa i komfortu.

Krótko mówiąc, kamizelka Amplifi Reactor oferuje poważnym snowboardzistom i narciarzom ochronę niezbędną w wymagającym środowisku górskim. Dzięki wygodnemu dopasowaniu, oddychającej konstrukcji i wysokiej jakości ochronie, ta kamizelka jest niezbędną częścią sprzętu do bezpiecznej i pewnej jazdy.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar Długość tułowia (CM)
XXS-XS 135 - 155
XS/S 145 - 165
S/M 155 - 175
M/L 165 - 185
L/XL 175 - 195
XL/XXL 185 - 205
Technical specifications
 Amplifi Reactor Pack Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna

Amplifi oferuje zaawansowane rozwiązania ochronne dla sportowców, z innowacyjnymi technologiami i płynnie zaprojektowanymi produktami, które łączą komfort i bezpieczeństwo. Ich oferta obejmuje nakolanniki, kaski, ochraniacze pleców i inne produkty, zaprojektowane z myślą o ochronie sportowców bez uszczerbku dla wydajności.

Cyrkulacja powietrza

Air Circulation to specjalnie zaprojektowany system wentylacji Amplifi do kontroli temperatury.

Oznaczenie CE

Znak CE oznacza, że produkt spełnia surowe normy dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Jest on obowiązkowy dla niektórych produktów sprzedawanych na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Lekka konstrukcja

Lekkie konstrukcje są synonimem idealnego, zorientowanego na obciążenie wykorzystania materiałów i zasad projektowania w celu uzyskania ostatecznych korzyści dla użytkownika. Przykładem jest naśladowanie metod zaczerpniętych z natury w celu inteligentnego projektowania produktów.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.