Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Ordered before 3:00 PM, shipped today
Darmowa wysyłka
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Description

Odkryj Amplif MKX Top

Bluza Amplif MKX Top ma radykalnie nowy design oparty na skanowaniu ciała 3D i analizie układu mięśniowo-szkieletowego specyficznej dla sportu. Ergonomiczny krój, płaskie szwy, odprowadzający pot Miharo 6+, umiejscowienie zamka błyskawicznego i zaawansowany ochraniacz grzbietu zapewniają idealne dopasowanie i całkowitą swobodę ruchów w każdych warunkach.

Unikalny design i konstrukcja HexFlex ochraniaczy MKX sprawiają, że jest to nasz najlżejszy, najbardziej ochronny i oddychający ochraniacz silikonowy w historii. Zmieniamy koncepcję ochrony z "egzoszkieletu" na bardziej dopasowaną "warstwę bazową" lub koncepcję "drugiej skóry", która jest prawdziwym produktem "Załóż i zapomnij". Podczas noszenia ruch jest całkowicie nieograniczony - i naprawdę pozwoli entuzjastom sportów progresywnych przetestować swoje granice i przenieść jazdę na wyższy poziom. W Amplifi byliśmy niezadowoleni z "gotowych" rozwiązań dla ochraniaczy pleców - nawet tak zwane "miękkie ochraniacze" nie mogą zginać się w 360 stopniach, są nieporęczne i nie oferują najwyższej oddychalności. Chcieliśmy stworzyć produkt, który byłby jak "druga skóra", ale zapewniałby bezpieczeństwo, jakiego oczekuje się od ochraniacza górnego.

Specyficzne właściwości mieszanki na bazie silikonu zapewniają "płynne" odczucie podczas noszenia ochraniacza, opracowując teselacyjną sześciokątną konstrukcję z naszymi inżynierami materiałowymi, zmniejszając wagę ORAZ umożliwiając swobodny przepływ powietrza i wilgoci przez ochraniacz - i tylko 10 mm grubości dla ochraniaczy pleców i 6 mm dla ochraniaczy kończyn!

Produkcja bez odpadów Wiemy, że nie jesteśmy idealni, nikt nie jest. Liczy się jednak każda drobnostka i mając to na uwadze, z dumą opowiadamy historię firmy Armourgel i jej procesu produkcyjnego Zero Waste. Każda pozostałość, każdy wolny milimetr materiału, który w przeciwnym razie zostałby wyrzucony - jest starannie zbierany i ponownie wykorzystywany w zupełnie nowych produktach! Produkcja Zero Waste to przyszłość i cieszymy się, że zaczęła się tutaj.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar Długość tułowia (CM)
XXS-XS 135 - 155
XS/S 145 - 165
S/M 155 - 175
M/L 165 - 185
L/XL 175 - 195
XL/XXL 185 - 205
Technical specifications
 Amplifi MKX Top  Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna

Amplifi oferuje zaawansowane rozwiązania ochronne dla sportowców, z innowacyjnymi technologiami i płynnie zaprojektowanymi produktami, które łączą komfort i bezpieczeństwo. Ich oferta obejmuje nakolanniki, kaski, ochraniacze pleców i inne produkty, zaprojektowane z myślą o ochronie sportowców bez uszczerbku dla wydajności.

Cyrkulacja powietrza

Air Circulation to specjalnie zaprojektowany system wentylacji Amplifi do kontroli temperatury.

Oznaczenie CE

Znak CE oznacza, że produkt spełnia surowe normy dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Jest on obowiązkowy dla niektórych produktów sprzedawanych na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Lekka konstrukcja

Lekkie konstrukcje są synonimem idealnego, zorientowanego na obciążenie wykorzystania materiałów i zasad projektowania w celu uzyskania ostatecznych korzyści dla użytkownika. Przykładem jest naśladowanie metod zaczerpniętych z natury w celu inteligentnego projektowania produktów.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.