Tylko lewy
W magazynie
Dostępne online
Dostępne w sklepie
Dostępne w sklepie
Brak w magazynie
  • Numer 1 w snowboardach
  • Wszystkie Twoje ulubione marki pod jednym dachem
  • Zamówione przed godziną 15:00 = wysłane tego samego dnia
  • Darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej  € 199,95
Fine details

Wszystko o płycie Bataleon 20Y

Na górnej stronie znajduje się 400 grafik z ostatnich 20 lat. Na dole znajduje się 400 podstawowych grafik

 Bataleon 20Y Board Wszystko o płycie Bataleon 20Y

Sercem każdego modelu Bataleon jest połączenie 3BT™ i pozytywnego cambera. Jest to innowacyjne rozwiązanie zagadki profilu, które minimalizuje ryzyko przyczepności krawędzi bez uszczerbku dla mocy ollie lub wydajności carve. Od tego punktu wyjścia udoskonalamy każdy element w oparciu o pożądany styl jazdy deski.

 Bataleon 20Y Board Wszystko o płycie Bataleon 20Y

Goliath jest doskonale wyważony, aby wyróżniać się w każdych warunkach. Harmonia pomiędzy freestyle'ową zwrotnością i freeride'ową mocą jest idealna dla solidnych riderów, którzy chcą jednej deski, która potrafi wszystko.

Description

Poznaj tablicę Bataleon 20Y

Na Bataleon świętujemy 20-letni kamień milowy i robimy to za pomocą specjalnej rocznicowej edycji Goliath - Bataleon 20 Year Board. Ta wyjątkowa edycja deski snowboardowej jest hołdem dla dwóch dekad poświęcenia dla innowacji i perfekcji w projektowaniu desek snowboardowych. Deska jest przesiąknięta historią i symbolizuje nasze ciągłe dążenie do doskonałości.

To, co czyni tę deskę naprawdę wyjątkową, to topsheet i podstawa. Topsheet zawiera wszystkie 400 zdjęć topsheet z ostatnich 20 lat, piękną kolekcję naszej artystycznej podróży. Podstawa zawiera 400 obrazów bazowych, celebrując naszą ewolucję w projektowaniu i stylu. Płyta jest wizualnym arcydziełem, które odzwierciedla bogatą historię Bataleon.

Aby dopełnić rocznicę, oferujemy również pasujące wiązania Bataleon 20Y. Wiązania te zostały specjalnie zaprojektowane, aby idealnie pasować do deski Bataleon 20 Year Board. Razem tworzą harmonijną i potężną kombinację, która świętuje 20 lat Bataleon i zapewnia niezrównane wrażenia z jazdy na snowboardzie.

Deska Bataleon 20 Year Board to nie tylko wizualny spektakl; to także wysokiej jakości snowboard, który zapewnia najwyższą wydajność na stoku. Dzięki najnowszym technologiom i materiałom deska ta zapewnia płynną i responsywną jazdę w każdych warunkach.

Ta specjalna rocznicowa edycja jest hołdem dla poświęcenia, pasji i innowacji, które kierowały Bataleon przez ostatnie 20 lat. To szansa na uhonorowanie i uczczenie historii podczas odkrywania gór na snowboardzie, który ucieleśnia istotę naszej marki.

Deska Bataleon 20 Year Board to coś więcej niż tylko kolejna deska snowboardowa; to symbol 20 lat innowacji i poświęcenia. Dzięki bogatej historii i wysokiej jakości wykonania, deska ta oferuje niezapomniane wrażenia snowboardowe. Niezależnie od tego, czy jesteś kolekcjonerem, czy po prostu szukasz deski snowboardowej, która przetrwała próbę czasu, deska Bataleon 20 Year Board jest obowiązkowa dla każdego, kto chce uczcić podróż Bataleon. Skorzystaj z okazji i doświadcz 20 lat doskonałości na stokach.

Tabele rozmiarów

Wykresy rozmiarów

Rozmiar

156

158W

159

161W

164W

Szerokość nosa (mm)

29.8

30.9

30.1

31.3

31.6

Szerokość ogona (mm)

29.8

30.9

30.1

31.3

31.6

Szerokość talii (mm)

25.4

26.5

25.6

26.8

27.0

Efektywna krawędź (mm)

120.2

121.7

122.4

124.0

126.2

Waga kierowcy (funty)

147-191

161-205

165-209

174-218

187-231

Waga kierowcy (kg)

67.0-87.0

73.0-93.0

75.0-95.0

79.0-99.0

85.0-105.0

General specifications
Informacje o tej desce snowboardowej
Freestyle / Park
Offpiste
Przyczepność na lodzie
Stromy i techniczny teren
Szybkie rzeźbienie
Elastyczność
Kształt 3D
 Bataleon 20Y Board Kształt 3D
Directional Twin
 Bataleon 20Y Board Directional Twin
Technical specifications
 Bataleon 20Y Board Specyfikacje techniczne SP

Specyfikacje techniczne SP

Bataleon Snowboards oferuje najnowocześniejsze konstrukcje i technologie snowboardowe, w tym rewolucyjny system kształtowania 3D, zapewniający niezrównane wrażenia z jazdy w górach. Dzięki silnemu naciskowi na precyzję, wydajność i jakość, Bataleon Snowboards jest wiodącą marką oferującą snowboardzistom na wszystkich poziomach narzędzia do przekraczania granic i dominacji w górach.

Podstawa Hyper Glide S

Nasza standardowa spiekana podstawa jest trwała i szybka - a nawet szybsza po woskowaniu.

Rdzeń Ultra lekki rdzeń

Mieszanka paulowni i topoli 70/30 zapewnia doskonały stosunek wytrzymałości do wagi.

Dodatki Ściany uderzeniowe

To nasza technologia ścian bocznych wzmocnionych uretanem. ShockWalls sprawiają, że jazda jest płynniejsza i bardziej odporna na wstrząsy.

Szkło Laminowanie Tri-Ax

Tkanina z potrójnego włókna szklanego jest lekka, mocna i niesamowicie responsywna. Używamy go do zwiększenia elastyczności bardziej agresywnych desek.

Profil Średni Camber

Profile camber są zdefiniowane od niskiego do wysokiego. Wyższy camber zapewnia bardziej dynamiczne deski, które wymagają bardziej agresywnej jazdy w celu uzyskania maksymalnej wydajności. Deski z niższym camberem są gładsze przy niższych prędkościach i w puchu. Wszystkie profile camber biegną od nosa do ogona. Wyższy nie zawsze znaczy lepszy

Kształt Directional Twin

Deska snowboardowa o symetrycznym kształcie i flexie, ale z lekko przesuniętą pozycją wiązania.

Recenzje
Opinie klientów
Podziel się swoimi przemyśleniami
Jeśli korzystałeś z tego produktu, podziel się swoimi przemyśleniami z innymi klientami
Napisz recenzję
Loading...

You submitted your review for moderation.